Żałoba w rodzinie królewskiej. Śmierć wstrząsnęła całym krajem

Żałoba w rodzinie królewskiej. Śmierć wstrząsnęła całym krajem Źródło: fot. flickr.com

Cały kraj pogrążył się w żałobie po tym, jak niespodziewana śmierć dotknęła rodzinę królewską. Siostra monarchini nie żyje, a prawdopodobną przyczyną zgonu było samobójstwo. Królowa odwołała już wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie spotkania.

Dziś media obiegła informacja o nagłej i tragicznej śmierci siostry europejskiej monarchini. Na tę wiadomość cały kraj pogrążył się w żałobie. Zmarła to siostra królowej Niderlandów Maksymy, Inés Zorreguieta. 33-letnia kobieta została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Buenos Aires, stolicy Republiki Argentyny. Wiadomo, że Inés zmagała się z depresją. Ostateczny powód śmierci zostanie podany dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Do zgonu doszło wczoraj wieczorem.

Nie żyje siostra królowej Niderlandów

Na wieść o odejściu swojej siostry, królowa Maksyma odwołała wszystkie zaplanowane spotkania. Zapewne uda się również do Buenos Aires na jej pogrzeb. Siostra monarchini z wykształcenia była psycholożką. Ostatnio pracowała w argentyńskim Ministerstwie Rozwoju Społecznego. W latach 2009-2011 pracowała również w siedzibie ONZ. Inés była druhną swojej siostry podczas jej ślubu z niderlandzkim księciem Wilhelmem Aleksandrem. Jest również matką chrzestną najmłodszego dziecka monarchów, 11-letniej księżniczki Arianne. Jak podają media Maksyma, rodowita Argentynka jest zaszokowana śmiercią ukochanej siostry. Z racji żłoby i potrzeby odwiedzenia kraju, królowa nie będzie towarzyszyła mężowi w oficjalnej wizycie w Estonii w przyszłym tygodniu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Minister PiS OSZUKAŁ policjantów?! Jest pod ostrzałem
  2. Ogromna afera rozsadzi rząd. Minister z PiS zamieszany w falę pożarów?
  3. Wielkie zmiany w 500 plus. Dziesiątki tysięcy dzieci stracą pieniądze
źródło: onet.pl/bbc.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News