Poniedziałek stał się makabrycznym dniem dla światowej sławy muzyka i wirtuoza, Eltona Johna. Artysta pogrążył się w czarnej rozpaczy po tej stracie. Kondolencje do brytyjskiego barda spływają z całego świata, jednak to ani trochę nie jest w stanie ulżyć mu po tak dotkliwym ciosie. Z całą pewnością z tą stratą nie będzie mógł się jeszcze przez długi czas pogodzić.

Koszmar Eltona Johna

Makabryczne zdarzenie zaskoczyło dzisiaj Eltona Johna. Muzyk jest w głębokiej żałobie po śmierci swojej matki. Sheila Farebrother odeszła w wieku 92 lat. O jej odejściu Brytyjczyk napisał w internecie. Wiadomość o śmierci 92-latki zaskoczyła fanów muzyka.

Wiele osób jest zgodnych co do tego, że dla Eltona Johna to musi być prawdziwie drastyczne przeżycie. 70-letni obecnie muzyk przez lata skonfliktowany był bowiem ze swoją matką. Od 2008 roku nie utrzymywali ze sobą żadnych kontaktów – nie widywali się, nie rozmawiali. Poszło o to, że John zwolnił dwóch członków jego ekipy, którzy byli dobrymi przyjaciółmi jego mamy. W 2010 roku konflikt jeszcze się zaognił, kiedy artysta nie stawił się na pogrzebie swojego ojczyma.

Wówczas gazety pisały, że to już prawdziwe dno relacji matki z synem. Przypomniały też, że ostatnimi słowami, jakimi Elton John zakończył swoją rozmowę z matką w 2008 roku był zwrot „nienawidzę cię”.

ZOBACZ TAKŻE: Ostrzeżenie! Przed śmiercią Jan Paweł II wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła

70-letni wirtuoz w rozpaczy

Sytuacja zmieniła się całkiem w tym roku. Kiedy w kwietniu Elton John wylądował na oddziale intensywnej terapii. Wówczas miał po raz pierwszy skontaktować się z matką. Jak mówili wówczas jego znajomi, czując oddech śmierci na karku, postanowił pogodzić się z matką. Podobno ich pierwsze spotkanie po latach było bardzo wzruszające. Mieli oboje rzucić się sobie w ramiona.

Później Elton John potwierdził oficjalnie, że jest już w dobrych kontaktach ze swoją mamą, kiedy na dzień matki zamieścił w internecie wspólne zdjęcie z mamą. W ciepłych słowach dziękował swojej matce, że ta jest przy nim. W bardzo podobnym tonie napisał o swojej matce w pożegnalnym wpisie na Facebooku, który zamieścił w poniedziałek po otrzymaniu wiadomości o jej śmierci.

Jest mi bardzo przykro poinformować, że moja mama odeszła dziś rano. Dopiero co widziałem ją w zeszły poniedziałek i jestem w szoku. Podróżuj bezpiecznie mamo. Dziękuję za wszystko. Będę za tobą tęsknił. Kocham cię, Elton – napisał muzyk.

źródło: facebook.com/Elton John

ZOBACZ TAKŻE: Ta zniewaga krwi wymaga. Jaki ZMIAŻDŻONY przez słynnego muzyka

źródło: fakt.pl

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]


Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

Zobacz również