Żałoba w domu Pazury. "Straciliśmy członka rodziny"

Żałoba w domu Pazury. "Straciliśmy członka rodziny"

Smutną wiadomość opublikowała wczoraj Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury. W ich domu trwa żałoba po stracie ukochanego członka rodziny.

Szokującą informacją Edyta Pazura podzieliła się wczoraj na Instagramie. Rodzina Pazurów przeżywa teraz żałobę po stracie ukochanego psa Simby.

Edyta Pazura opowiada o tragedii

Pod opublikowaną czarno-białą fotografią Edyta napisała: - Dopiero po kilku dniach dotarło do nas, że go już z nami nie ma :( nie wiem co jest gorsze... to że straciliśmy członka rodziny i ratowaliśmy mimo strasznego cierpienia, czy to że ktoś "zabawia się" i rozrzuca trutkę na szczury w Warszawie.
Edyta dodała, że tragedia najbardziej dotknęła jej dzieci. - Nie życzę największemu wrogowi, aby patrzył na rozpacz swojego dziecka po stracie ukochanego psa i próbował odpowiedzieć na pytanie: „ mamo dlaczego? Przecież Simba nic nikomu złego nie zrobił...” #simba #yorkshireterrier #ukochany #pies #zliludzie - napisała.

Gdzie mieszkają Cezary i Edyta Pazura?

Cezary i Edyta mieszkają w dużym domu z ogrodem w Warszawie. Edyta i Cezary poznali się ponad 10 lat temu. Jak mówią, stało się to o 5.55 w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Od tamtej pory para jest ze sobą. Pazura Źródło: instagram.com/ed_pazura/ Pazura Dom Cezara i Edyty Pazury Źródło: facebook.com/Edyta-Pazura-Maybe-Baby

Zobacz także:

  1. Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię! „POCAŁUJCIE MNIE W D*PĘ”
  2. Olbrychski wściekły na rodzinę Wodeckiego. Niezrozumiała decyzja po śmierci
  3. Szokujące zdjęcie gwiazdy disco polo! Fanów wryło w ziemię
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News