Reklama

Żałoba w całym kraju. Nie żyje ojciec najsłynniejszego muzyka wszech-czasów

Żałoba w całym kraju. Nie żyje ojciec najsłynniejszego muzyka wszech-czasów

To straszne wiadomości z ostatniej chwili. Po problemach zdrowotnych, o których w ostatnich dniach informowały media, odszedł ojciec najsłynniejszego muzyka, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie. Michael Jackson zawdzięczał mu swą karierę, ale i wiele bólu. 

Reklama

Joe Jackson miał 89 lat. To właśnie on stworzył The Jackson's Five, dzięki któremu Michael Jackson rozpoczął swoją karierę. Ojciec legendarnego wokalisty popowego od wielu lat zmagał się z kolejnymi schorzeniami. Niedawno jego stan zdrowia się pogorszył.

Michael Jackson i Joe Jackson - trudne relacje

Joe Jackson był ojcem gromadki dzieci, spośród których największą sławę zdobyli Michael i Janet. Ze swoimi dziećmi, jeszcze przed osiągnięciem ich samodzielności, założył zespół The Jackson's Five. Zespół zdobył dużą popularność i wiele koncertował. Mało kto wiedział, że za kulisami działy się straszne rzeczy. Dopiero po latach okazało się, że ojciec znęcał się nad swoimi dziećmi zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mężczyzna przez wiele lat, także po rozpoczęciu karier solowych, był menadżerem Michaela jak i jego siostry Janet. Także wówczas kontynuował znęcanie się nad swoimi dziećmi. Po wielu latach, także po tym, jak jego najsłynniejszy syn Michael Jackson zmarł, Joe Jackson zapadł na raka trzustki. W ostatnich latach swojego życia mieszkał w Las Vegas. Niedawno jego stan zdrowia się pogorszył. Wcześniej ojciec króla popu przeszedł udar i atak serca. O jego śmierci poinformował jako pierwszy portal TMZ.
Reklama
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Reklama
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Co się jej stało w twarz?! Siostra Michaela Jacksona wygląda okropnie [ZDJĘCIE]
  2. To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE
  3. Michał Bajor cierpi. Śmierć w rodzinie odebrała mu radość życia
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?