Żałoba w całym kraju. Nie żyje ojciec najsłynniejszego muzyka wszech-czasów
Wiadomości Pikio - 27 Czerwca 2018

Żałoba w całym kraju. Nie żyje ojciec najsłynniejszego muzyka wszech-czasów

To straszne wiadomości z ostatniej chwili. Po problemach zdrowotnych, o których w ostatnich dniach informowały media, odszedł ojciec najsłynniejszego muzyka, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie. Michael Jackson zawdzięczał mu swą karierę, ale i wiele bólu. 

Joe Jackson miał 89 lat. To właśnie on stworzył The Jackson's Five, dzięki któremu Michael Jackson rozpoczął swoją karierę. Ojciec legendarnego wokalisty popowego od wielu lat zmagał się z kolejnymi schorzeniami. Niedawno jego stan zdrowia się pogorszył.

Michael Jackson i Joe Jackson - trudne relacje

Joe Jackson był ojcem gromadki dzieci, spośród których największą sławę zdobyli Michael i Janet. Ze swoimi dziećmi, jeszcze przed osiągnięciem ich samodzielności, założył zespół The Jackson's Five. Zespół zdobył dużą popularność i wiele koncertował. Mało kto wiedział, że za kulisami działy się straszne rzeczy. Dopiero po latach okazało się, że ojciec znęcał się nad swoimi dziećmi zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mężczyzna przez wiele lat, także po rozpoczęciu karier solowych, był menadżerem Michaela jak i jego siostry Janet. Także wówczas kontynuował znęcanie się nad swoimi dziećmi. Po wielu latach, także po tym, jak jego najsłynniejszy syn Michael Jackson zmarł, Joe Jackson zapadł na raka trzustki. W ostatnich latach swojego życia mieszkał w Las Vegas. Niedawno jego stan zdrowia się pogorszył. Wcześniej ojciec króla popu przeszedł udar i atak serca. O jego śmierci poinformował jako pierwszy portal TMZ.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Co się jej stało w twarz?! Siostra Michaela Jacksona wygląda okropnie [ZDJĘCIE]
  2. To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE
  3. Michał Bajor cierpi. Śmierć w rodzinie odebrała mu radość życia
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
krew_januarego8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News