Załamany mąż Kory nie wytrzymał na pogrzebie. Łzy cisną się do oczu

Załamany mąż Kory nie wytrzymał na pogrzebie. Łzy cisną się do oczu

40 lat - tyle właśnie czasu spędzili razem zmarła Olga Jackowska oraz jej partner Kamil Sipowicz. Pełen wzruszeń pogrzeb odbył się własnie na Warszawskich Powązkach. Załamany mąż Kory ciężko to zniósł. Łzy cisną się do oczy.

Niedawna, niespodziewana śmierć jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej muzyki, wywołała prawdziwy szok wśród Polaków. Wokalistka zespołu Maanam od lat zmagała się z chorobą nowotworową. Jej walkę obserwowały miliony fanów. Dziś, 8 sierpnia 2018 roku o godzinie 11:00 na Warszawskich Powązkach, miała miejsce uroczystość pogrzebowa artystki. W ostatnim pożegnaniu zmarłej towarzyszyli przyjaciele oraz największe nazwiska polskiego show-biznesu. Wśród tłumów mogliśmy dostrzec min. Kubę Wojewódzkiego, Monikę Olejnik, Muńka Staszczyka, Grażynę Torbicką, Olgę Bołądź, prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, Artura Rojka, Wojciecha Manna oraz Annę Popek.

ZOBACZ TAKŻE: Katolicy wściekli! Oto co się stało z ciałem Kory po śmierci

Najtrudniejszym momentem uroczystości było przemówienie wieloletniego partnera Kory, Kamila Sipowicza. Mężczyzna nie krył wzruszenia oraz załamania z powodu utraty najbliższej mu osoby. Wszyscy zgromadzeni wstrzymali oddech kiedy przemawiał. - W tym miejscu i w takiej sytuacji żaden człowiek nie chciałby stanąć. Ponad 40 lat wspólnego życia i tyle wspomnień, wspólnych poglądów, w pewnym momencie wydawało nam się, że jesteśmy jedną istotą. Porozumiewaliśmy się bez słów. Żadne z nas nie przypuszczało, ze zostanie samo. Z drugiej strony mam wrażenie, że ona cały czas tu jest. To brzmi jak banał. Widzę jej tysiące zdjęć w internecie, widzę wspaniałą kobietę, z którą spędziłem 40 lat. Teraz odbieram ją inaczej. Dociera do mnie jej brak przez przedmioty, które zostawiła - mówił wyraźnie zdruzgotany Sipowicz. Widać było, że nie wytrzymał emocji, związanych z ostatnim pożegnaniem ukochanej, chociaż starał się bardzo stanąć na wysokości zadania.

Kim był mąż Kory?

Kora zostawiła po sobie dorobek w postaci hitów znanych niemal przez wszystkich Polaków, nie tylko fanów. To uczyni ją nieśmiertelną. Z kim artystka zdecydowała się przeżyć najpiękniejszych 40 lat swojego życia?

ZOBACZ TAKŻE: Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

Kamil Sipowicz podobnie jak jego zmarła żona, był artystą. Nie tylko polski historyk, ale także poeta, malarz a nawet rzeźbiarz. Do najbardziej rozpoznawalnych dzieł artysty możemy zaliczyć "Pieśni solarne", "Encyklopedię polskiej psychodelii" czy "W obronie Kory i wolności. List do premiera". Śmierć artystki to duży cios dla Sipowicza. Być może jego kolejna twórczość skupi się na życiu Kory? Kora i Kamil Sipowicz Fot. Wikimedia Commons Znane pary, które przetrwały próbę czasu Youtube.com/TVKZamosc Olga Jackowska Kora Jackowska w 2013 roku. Fot YouTube/iplaTV
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News