Magda Gessler ujawniła. Tak zmęczyły ją Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler ujawniła. Tak zmęczyły ją Kuchenne Rewolucje Źródło: fot. screenshot Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler jest załamana. Podczas dzisiejszego występu w Dzień Dobry TVN ujawnia jak zniszczyły ją Kuchenne Rewolucje. Flagowy program TVN nie oszczędził swojej gwiazdy.

Magda Gessler jest najbardziej znaną restauratorką w kraju, jednak jak się okazuje, nasze beztroskie oglądanie jej w Kuchennych Rewolucjach okupione jest ciężką pracą kobiety. Być może za ciężką. Chociaż Magda Gessler wydaje się być kobietą żywiołem, która nie boi się żadnych wyzwań to jednak okazuje się, że jest bardzo wrażliwa i przez to praca na planie Kuchennych Rewolucji nie jest dla niej najprostszą rzeczą na świecie.

Magda Gessler się skarży

Chociaż nie raz rzuca talerzem, krzyczy na właścicieli lokali, w których robi rewolucję, to wewnątrz sama bardzo cierpi. Zapytana w Dzień Dobry TVN przez Magdę Mołek o to, co 8 lat pracy w Kuchennych Rewolucjach jej zabrało, wyraźnie spoważniała. W odpowiedzi na pytanie, pani Magda zwróciła uwagę na to, że po pierwsze zszokowała ją fala hejtu, jaka spadła jej na głowę po emisji pierwszego sezonu. Restauratorka była w szoku, że ludzie uważają ją np. za niewychowaną. Stwierdziła, że nie zrozumieli wtedy przesłania jej rewolucji. Jak sama zauważyła, jest artystką i posiada ogromną wrażliwość, która przeszkadzała jej w tej pracy. Gessler zdradziła również, że przyjęła propozycję bycia jurorką w Mastechefie po to, by ocieplić odbiór swojej osoby po Kuchennych Rewolucjach, które zbudowały co prawda jej popularność, ale niestety, zniszczyły wizerunek. Faktycznie, w drugim programie TVNu nie widać, żeby restauratorka rzucała talerzami czy wrzeszczała na zawodników. Gessler skarży się również na brak czasu. Jak podkreśliła, nawet do Dzień Dobry TVN przyjechała w nocy, prosto z Częstochowy, gdzie przeprowadzała rewolucję. Zdecydowanie na ciągłych podróżach cierpi nie tylko jej zdrowie, ale także kontakty z rodziną. Pozostaje pytanie czy Magda Gessler nie zdecyduje się na zakończenie swojej przygody z Kuchennymi Rewolucjami. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zawadzka rozpłakała się w „Pytanie na śniadanie”. Na żywo zadawali jej HANIEBNE pytania
  2. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
  3. Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News