Znana atrakcja turystyczna zawaliła się na turystów

Znana atrakcja turystyczna zawaliła się na turystów Źródło:

Zakynthos wstrzymał oddech. Najpopularniejsza wyspa w Grecji, niezwykle chętnie odwiedzana w tym roku przez turystów stała się miejscem tragedii. Osunął się klif. Są ranni.

Zakynthos w szczycie sezonu jest miejscem najchętniej odwiedzanym przez turystów z Europy. Trwający sezon zachęca do odwiedzin tego urokliwego miejsca. Dziś upragnione wakacje zmieniły się koszmar. Co najmniej 7 osób jest rannych.

Zakynthos stał się miejscem tragedii. Ranni turyści

Dziś na wyspie osunął się klif. Informacje spływają z całego świata. Władze Grecji potwierdziły tę szokującą informację. Na miejscu osunięcia natychmiast pojawiły się służby ratownicze, które pomagały uwięzionym turystom. Siedmiu z nich jest poważnie rannych. Nie jest to jednak ostateczna liczba, ponieważ akcje ratunkowe wciąż trwają. Z napływających informacji wynika, że turystka z Czech złamała kręgosłup. Kobieta znajduje się już w szpitalu. Z relacji świadków wynika, że na chwilę przed tragedią słyszeli odgłosy pękającej skały. Po chwili pojawiło się małe osuwisko. Zaniepokojeni faktem turyści nie spodziewali się, że za chwilę runie ogromna skała. Plażę Navagio na wyspie Zakynthos co roku odwiedzają tysiące turystów. Szacuje się, że uwięzionych może być znacznie więcej ludzi. Na razie nie ma informacji stwierdzającej, czy na miejscu byli Polacy.  1. Tragedia tuż przed meczem. Nie żyje KOLEJNY polski piłkarz
  2. Największa afera tych wakacji w mediach
  3. Koszmarna katastrofa lotnicza! Dramatyczna akcja ratunkowa trwa, są ofiary śmiertelne
Następny artykuł