Robiła zakupy w markecie, włożyła dziecko do wózka. Nagle podszedł do senior, zapamięta jego słowa do końca życia

Robiła zakupy w markecie, włożyła dziecko do wózka. Nagle podszedł do senior, zapamięta jego słowa do końca życia Źródło: facebook LoveWhatMetters Leanne

Zakupy z dzieckiem mogą być bardzo wyczerpujące. Niektóre mamy ułatwiają sobie zadanie i wkładają brzdące do wózków. Ta kobieta nie spodziewała się, że za chwilę podejdzie do niej starszy pan.

Zakupy najczęściej przebiegają bez żadnych zakłóceń. Dlatego gdy kobieta wybrała się do marketu ze swoimi synkami postanowiła włożyć ich do wózka i w spokoju zająć się wyborem odpowiednich produktów. Nagle podszedł do niej senior. Sytuacja stała się jeszcze bardziej dziwna, gdy ten się odezwał. Mama miała łzy w oczach, na pewno zapamięta te słowa do końca życia.

Zakupy zakłócił staruszek

Leanne postanowiła opowiedzieć o niezwykłym wydarzeniu na Facebooku. Fanpage LoveWhatMetters opublikował jej historię, a internauci od razu zasypali post reakcjami. Kobieta opisała, jak podczas zakupów w markecie włożyła synków do wózku i zajęła się zakupami jak gdyby nigdy nic. W pewnej chwili bez wyraźnego powodu podszedł do niej nieznajomy senior. Spytał, czy może jej zająć chwilę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była pewna, że obcy chce zacząć udzielać jej rad dotyczących wychowania lub poprosić o drobne. Była bardzo zdumiona, gdy ten wyznał o co mu chodzi. Okazało się, że emeryt chciał się podzielić z nią pewną anegdotką ze swojego życia. Sam miał syna i zapadł mu w pamięć jeden konkretny dzień, gdy pociecha była jeszcze małym chłopcem.

Senior wypowiedział ważne słowa

Gdy syn mężczyzny miał 5 lat bardzo chciał zbudować z nim domek dla ptaków. Tata nie miał na to ochoty i powiedział malcowi, że ma ważniejsze rzeczy do roboty. Wtedy też spojrzał na buzię potomka. Zobaczył oczy pełne łez oraz ogromny smutek. Natychmiast zmienił zdanie - zaczęli tworzenie małej budowli.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsze informacje z samego rana. Polacy w żałobie, nie żyje Krzysztof Penderecki

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Dziś, po 40 latach od zdarzenia, senior nie pamięta ani jak zbudowali domek, o czym wtedy rozmawiali, nie pamięta w zasadzie niczego oprócz smutnej buzi chłopca. Mimo to do dziś trzyma karmnik. Wtedy Leanne zaczęła niemal płakać, zrozumiała bowiem, co staruszek chce jej przekazać. Najważniejsze jest to, co rodzice i dziecko robią razem. Dorośli powinni się poświęcać się dla swoich dzieci, by po wielu latach, gdy te się usamodzielnią, nie zapomnieli o nich. Chciała podzielić się tą historią ze wszystkimi innymi rodzicami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego mama umarła przez koronawirusa. 5-latek spędził kilkanaście godzin z ciałem kobiety
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć. Wystarczyło kilka słów, by fani zalali się łzami
  4. Zrozpaczona kobieta wysłała sygnał o pomoc. Gdy ratownicy ją znaleźli, natychmiast odkryli, że nie jest sama
  5. Po stosunku z mężem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zobaczyli co się stało i oniemieli
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News