Nie mieści się w głowie, podczas pandemii umyślnie lizał produkty w sklepie. Powód oburza

Nie mieści się w głowie, podczas pandemii umyślnie lizał produkty w sklepie. Powód oburza Źródło: Metro

Zakupy dla kolejnych klientów na pewno nie były zbyt przyjemne. Mężczyzna nagrał samego siebie, jak liże sklepowe produkty. Wideo trafiło do sieci, ręce opadają nad bezmyślnością "bohatera" filmiku.

Zakupy podczas epidemii koronawirusa powinno robić się z dużą ostrożnością, a produkty przyniesione do domu - odkażać. Mogły zostać potraktowane tak, jak na filmiku.

Zakupy zapamięta już do końca życia, wyciągnięto surowe konsekwencje

Kilka dni temu trafiło do sieci nagranie, które oburzyło wiele osób. Mężczyzna wszedł do sklepu - sugerując się produktami kosmetycznymi ujętymi w filmie można podejrzewać, że to drogeria lub dział kosmetyczny jakiegoś dużego marketu. Kiedy włączył kamerę, był już nachylony nad dezodorantami i szamponami. Powiedział tylko, że jest "niebezpiecznym sku***synem" i "przejechał" językiem po wszystkich produktach, zostawiając na nich oczywiście swoją ślinę, w której mógł znajdować się koronawirus. Umyślne narażenie na niebezpieczeństwo jest co najmniej oburzające.

Nagranie można obejrzeć pod artykułem - mężczyzna sam udostępnił je w sieci. Wideo spotkało się z tak ogromnym oburzeniem w mediach społecznościowych, że sprawę zgłoszono na policję. Żartowniś nie spodziewał się, że teraz zamiast do sklepu, będzie musiał wybrać się do sądu - czeka go rozprawa. Wszystko miało miejsce w Missouri w Stanach Zjednoczonych. Powód dla którego to zrobił? Internetowe wyzwanie mające pokazać, że uczestnicy nie boją się koronawirusa: ani zachorowania, ani zakażenia innych osób.

Nie tylko mężczyzna zbulwersował miliony osób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szokujące wyzwanie, które wręcz krąży po sieci zapoczątkowała pewna kobieta. Młoda blondynka postanowiła pokazać swoją "odwagę" i podczas lotu samolotem wybrała się do toalety. Tam włączyła kamerkę w telefonie i nagrała samą siebie, jak liże deskę klozetową. Jak tłumaczyła, chciała sprawdzić, czy rzeczywiście zarazi się koronawirusem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę i chorych w jednym województwie

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Inny "gwiazdor" postanowił wybrać się w małą podróż komunikacją miejską. Rzecz działa się w Belgii - mężczyzna jadąc autobusem lizał swoje dłonie, a potem dotykał nimi wszystkich możliwych poręczy. Był pod wpływem alkoholu i szybko został zatrzymany przez interwencję internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe doniesienia. Koronawirus może utrzymywać się na przedmiotach znacznie dłużej, niż myśleliśmy
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków
  4. Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało
  5. Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News