Niesamowita okazja dla fanów Małgorzaty Rozenek. Można kupić jej ubrania, na jaw wyszło też, co zrobi z pieniędzmi

Niesamowita okazja dla fanów Małgorzaty Rozenek. Można kupić jej ubrania, na jaw wyszło też, co zrobi z pieniędzmi Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Zakupy, które Małgorzata Rozenek proponuje swoim fankom, to fantastyczny pomysł na odświeżenie szafy. Jest to okazja na nabycie stylizacji celebrytki i wiadomo już, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży.

Zakupy odzieży z drugiej ręki zyskują ostatnio coraz większą popularność. Polki w końcu zaczęły zauważać problem związany z nadprodukcją ubrań, które często produkowane są kosztem nieletnich pracowników fabryk za niewielkie pieniądze. 

Sięganie po używaną odzież ma wpływ nie tylko na zmniejszenie zapotrzebowania na produkcję nowych, tanich ubrań, ale także pozytywnie wpływa na domowy budżet. Ubrania, które można kupić w second handach w całym kraju, są o wiele tańsze, niż te w sklepie, a jednocześnie mamy gwarancję, że nie rozwalą się po pierwszym praniu, bo ktoś już to sprawdził. Ta wyprzedaż używanej odzieży ma jeszcze jedną zaletę - nabyć można stylizacje znanej gwiazdy. 

Małgorzata Rozenek zaprasza Polki na zakupy

Małgorzata Rozenek nie tylko chce sprzedawać fankom swoje ubrania, ale również zdradza, na co przeznaczone zostaną pieniądze. Okazuje się, że cel jest naprawdę szczytny. 

- Kochani szykuję wyprzedaż mojej szafy, duże marki, nasi projektanci i rzeczy z sieciówek, wszystko w bardzo dobrym stanie. Całość dochodu zasili konto mojej fundacji, która zajmuje się edukacją i pomocą dla Par mierzących się z problemem niepłodności, ponieważ robię to pierwszy raz, poradźcie proszę co chcielibyście w tej wyprzedaży znaleźć, do wzięcia np. ten płaszczyk od @bunnythestar piękny, pasujący do wszystkiego i założony dwa razy, czekam na Wasze rady i odzew, czy taka wyprzedaż ma sens, pozdrawiam - napisała Małgorzata Rozenek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zachęcając Polki do zakupów, pod wpisem pokazała przykładowe ubrania, które wystawi na sprzedaż. Internautki oczywiście pokochały pomysł gwiazdy i już zalały ją morzem pytań, chcąc wiedzieć, gdzie będzie można kupić stylizacje. Ciekawe są również, czy będzie możliwość wysyłki za granicę, a najwięcej pań chce wiedzieć, w jakim rozmiarze są sprzedawane ubrania. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Kobiety już nie mogą doczekać się kiedy Małgorzata Rozenek zrealizuje swój pomysł, a one będą mogły zrobić zakupy, zaglądając do szafy jednej z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł