Zakupy - klientka nagle wpada w furię
Peyton Yager/Twitter
Aneta Wasilewska - 11 Lipca 2020

Klientka nagle wpada w furię w sklepie, kamery wszystko nagrały. Powód zwala z nóg

Zakupy w sklepie obuwniczym z reguły nie powodują rozdrażnienia wśród klientów. Jedyne przypadki zdenerwowania mogą pojawiać się, gdy nie ma właściwego rozmiaru butów, ale nawet taka sytuacja nie jest powodem do urządzania ogromnej awantury. Pewna klientka postanowiła dać upust swojej złości ze zwalającego z nóg powodu.

Zakupy Marlany w sklepie Sketchers zostały nagrane i opublikowane w sieci. Skandaliczne zachowanie zwróciło uwagę nie tylko pracowników w sklepie, a także i internautów. Ciężko wyobrazić sobie, że klientka wpadała w furię z takiego powodu.

Pies ukrył się na zdjęciuPrawie nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies. Większość osób poddaje się po 20 sekundachCzytaj dalej

Zakupy w sklepie Sketchers zakończyły się awanturą

Od kilku dni w mediach społecznościowych krąży nagranie z kamery sklepowej ze sklepu obuwniczego - Sketchers. Kiedy pojawiła się w nim klientka, Marlana. Kobieta w sklepie zaczęła krzyczeć, rzucać pudełkami w ekspedientkę, po czym wybiegła z pomieszczenia do swojego samochodu i odjechała. Całe zdarzenie spowodowane było zwróceniem uwagi przez jedną z pracownic sklepu.

Ekspedientka zauważyła, że Marlana nie ma na sobie maseczki ochronnej. W Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce, podczas robienia zakupów, klienci zobligowani są do zasłaniania ust i nosa. Pracownicy sklepów mają obowiązek przypominać o tym każdej osobie, która nie przestrzega zasad. Takie osoby mogą też nie zostać wpuszczone do sklepu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lara Gessler pochwaliła się ciążową sesjąCiężarna Lara Gessler wyszła bez ubrań na ulicę. Zdjęcia w sieci, widok odbiera mowęCzytaj dalej

Zakupy z awanturą z powodu maseczki. Sprawą zajęła się policja

Podczas awantury, jaką urządziła Marlana, z kieszeni wypadł jej portfel. Kobieta była tak przejęta zwróceniem jej uwagi przez ekspedientkę, że nawet nie zauważyła, że wybiega ze sklepu bez dokumentów i pieniędzy. Przez nieuwagę wpadła w ręce policji, która została powiadomiona o zdarzeniu podczas zakupów.

Dzisiaj grzeje:

1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Poważne zmiany dotyczące kwarantanny. Wejdą w życie już za kilka dni

Zamieszczone poniżej nagranie szybko obiegło sieć. Internauci krytykują zachowanie klientki, która wszczęła awanturę z powodu zwrócenia jej uwagi. Wiele osób podkreślało, że takie zdarzenia niestety są coraz częściej spotykane w sklepach na całym świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie wyrzucaj łupin po bobie. Są niewiarygodnie cenne
  2. Nie żyje gwiazda świata sportu. Jeszcze niedawno oglądało ją wielu Polaków, ogromna tragedia
  3. Zastrzelił żonę, bo miała romans z księdzem? Media dotarły do wstrząsających szczegółów zbrodni
  4. Mama z synem patrzyli na śmierć taty i córki, nie mogli nic zrobić. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Porażające sceny w polskim mieście. Wystarczyła minuta, z warzywniaka nic nie zostało, mamy nagranie
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane

Kobieta - metamorfozaRazem ważyli 350 kg, nie mogli na siebie patrzeć. Po 18 miesiącach ich zdjęcia zapierają dech w piersi, zero photoshopuCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News