Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł

Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł Źródło: Pixabay.com ElasticComputeFarm

Zakupy staną się łatwiejsze, kolejna sieć sklepów wprowadza zmiany w godzinach funkcjonowania. Auchan wpadł na jeszcze jeden wspaniały pomysł, nikt wcześniej o tym nie pomyślał.

Zakupy w czasach szalejącej pandemii koronawirusa nie należą do najprostszych zadań, ze względu na szereg ograniczeń, które zostały nałożone przez rząd. Kolejna firma wyszła na przeciw potrzeb klientów. Auchan wpadł na wspaniały pomysł, żadna sieć nie pomyślała o tym wcześniej.

Zakupy w sklepach Auchan będzie można zrobić w nowych godzinach otwarcia

W związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez polski rząd, walczący z rozwijającą się pandemią koronawirusa, Biedronka i Lidl ogłosiły nowe, przedłużone godziny otwarcia swoich sklepów, by zapewnić klientom jak największy komfort podczas zakupów. Teraz kolejne zmiany ogłosiła firma Auchan, która podkreśliła w oficjalnym komunikacie, że od początku pandemii podejmuje kroki, by dbać o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.

- Od początku trwania kryzysu koronawirusa najważniejsze dla Auchan jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia dla naszych pracowników i klientów. Mobilizacja i zaangażowanie naszych pracowników w tym czasie zasługuje na najwyższe uznanie - powiedział Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska zacytowany w komunikacie firmy.

Auchan ułatwi zakupy pracownikom służb sanitarnych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkie sklepy Auchan otwarte będą codziennie w godzinach 6:30 - 21:00 oraz w niedziele pracujące od godziny 6:30 do 20:00. Poza tym firma wprowadza pierwszeństwo w zakupach dla służb sanitarnych. To zupełnie nowy pomysł, wcześniej żadna sieć nie wpadła na takie rozwiązanie.

- Podkreślając ważną rolę służb sanitarnych w obecnej sytuacji, w sklepach Auchan wprowadzono dla nich pierwszeństwo w zakupach - napisano w komunikacie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bez niego nie byłoby Budki Suflera. Niestety, nie żyje legendarny muzyk

2. Smutne informacje o córce Kasi Kowalskiej. Jest w śpiączce, wokalistka nie może skontaktować się ze szpitalem

We wszystkich sklepach obowiązują godziny dla seniorów. Od 10:00 do 12:00 na terenie marketów przebywać mogą tylko osoby powyżej 65. roku życia. Dodatkowo, każdy sklep powinien zapewnić klientom dostęp do jednorazowych rękawiczek ochronnych oraz środków dezynfekujących.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Jackowski miał dramatyczną wizję dot. jesieni i zimy 2020. Polacy nie będą zadowoleni
  4. Nowe porażające wieści o córce Kasi Kowalskiej. Nie jest dobrze, nie oddycha samodzielnie
  5. W kwietniu 1500 plus zamiast 500 plus? Jest nowy pomysł, rodzice będą zachwyceni
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News