Maciej Zakościelny bez wątpienia należy do panteonu najprzystojniejszych polskich aktorów. Do 37-latka już dawno przylgnęła łatka „polskiego Brada Pitta”, jak jest często nazywany. Ostatnio jednak jakby stracił nieco swojego uroku.

Wszystko przez zdjęcie, które na swojej stronie na Facebooku udostępnił aktor. Widzimy na nim jak Zakościelny stoi cały zalany krwią. Po jego twarz spływają kolejne strużki posoki. Pod zdjęciem pojawiła się ogromna ilość komentarzy internautów.

Całość nie wygląda dobrze. Na pierwszy rzut oka idzie wręcz pomyśleć, że aktorowi stało się coś poważnego. Sam jednak przekonuje, że chodzi o coś całkiem innego.

Maciej Zakościelny wraca na ekrany

Aktor bez wątpienia najbardziej znany jest z gry w dwóch słynnych produkcjach. Najpierw wybił się na „Kryminalnych” emitowanych przez TVN, a potem w TVP można było go oglądać w „Czasie Honoru”.

Obecnie aktor znów podbija swoją popularność występując w serialu „Diagnoza” na antenie TVN. Obecnie fani oglądają już drugi sezon produkcji, w której Zakościelny występuje w towarzystwie Mai Ostaszewskiej.

To właśnie z planu produkcji TVN pochodzi zdjęcie, które udostępnił Zakościelny na swojej stronie na Facebooku. To podpisał nawet żartobliwie – Moment kiedy czujesz, że „krew cię zalewa”. Okazuje się, że zdjęcie pochodzi z odcinka, w którym Doktor Wolski (którego gra Zakościelny) został zaatakowany i brutalnie pobity.

Maciej Zakościelny
facebook.com/Maciej Zakościelny

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nowotwór nie ustępuje. Tragiczne wieści o słynnej aktorce
2. Samobójstwo słynnego polskiego aktora. TO popchnęło go do wstrząsającego czynu

Wielkanoc: 15 przeuroczych zajączków, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój


Duda zdrajcą? Prawicowi internauci nie darują prezydentowi weta [MEMY]


źródło: jastrzabpost.pl