Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"

Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile" Źródło: flickr

Zakonnica postanowiła przerwać milczenie i powiedzieć całą prawdę o księżach, z którymi miała okazję współpracować. Kobieta w szokującym wyznaniu nazywa ich "łajdakami i pedofilami".

Zakonnica jako jedna z nielicznych osób jest świadkiem zdarzeń, które na co dzień mają miejsce w kościele. Kobiety, które tak jak księża służą Bogu, widzą wszystko, co robią księża. Nic dziwnego, że w końcu najsłynniejsza polska zakonnica przerywa milczenie i w szokującym wyznaniu zdradza, co dzieje się na polskich parafiach. 

Zakonnica wyznaje całą prawdę o księżach 

Siostra Chmielewska jest jedną z najbardziej znanych zakonnic w kraju. Niedawno na łamach „Krytyki Politycznej” ukazał się opis jej wyznania, które przedstawiła podczas Forum Młodych. Słowa, których użyła, są skrajnie szokujące. Wyznanie, które padło z jej ust, może nie spodobać się w kręgu przepełnionym mężczyznami, w którym znajduje się zakonnica. 

Słowa siostry Chmielewskiej zawierały historie, których była świadkiem. Mówiąc o księżach nie używała innych słów jak "pijacy", "łajdacy" i "pedofile". Zwróciła uwagę na to, że duchowni, którzy pracują w placówkach pomocy dla dzieci, w ogóle nie są poddawani żadnej kontroli i mogą tam robić to, co chcą. Chmielewska dodała, że najczęściej duchowni, którzy pracują w takich ośrodkach, już wcześniej mieli kontakty z dziećmi i dopuszczali się aktów pedofilskich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zakonnica opowiedziała o praktykach w polskim Kościele 

- Nie ukrywam, że również przebywał u nas przez długi czas pewien ksiądz pedofil, przyjęty przeze mnie dlatego, że widziałam, co zrobił jego biskup. Po prostu wyrzucił go z diecezji – to było wiele lat temu – dając mu ogromne pole do popisu, żeby krzywdził następne dzieci - wyznała zakonnica. 

Miejsca, gdzie powinno się pomagać bezbronnym dzieciom, są przepełnione księżmi, którzy już wcześniej dopuścili się aktów pedofilskich. Pobyt w takim ośrodku, który ma być karą dla duchownych, okazuje się szansą na tą, żeby znowu krzywdzić. 

Dzisiaj grzeje: 1. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków
2. Żałoba w Królowych życia, niestety zmarła. Nie udało się jej uratować, łzy same płyną do oczu

Zakonnica wielokrotnie zwracała się do diecezji, by zajęli się tym problemem. Niestety, za każdym razem jej prośby były zbywane, a w rezultacie praktyki z udziałem księży były powtarzane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  2. WHO ogłosiła alarm ws. koronawirusa. Zagrożenie zdrowia na skalę światową
  3. Tajny trik szefów kuchni na pyszne ciasto na pierogi. Dzięki niemu będzie smaczne i trwałe, już nigdy się nie rozpadnie
  4. Do internetu wyciekło ukrywane nagranie z produkcji kebabów. Ręce opadają, już nigdy nie weźmiesz ich do ust
  5. 3 znaki zodiaku nie nadają się na męża. Nie potrafią być wierne, lepiej unikać ich za wszelką cenę

źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News