Ksiądz z zakonnicą dopuścili się niegodziwych czynów. Najpierw zabrali się za dzieci, później za dorosłych

Ksiądz z zakonnicą dopuścili się niegodziwych czynów. Najpierw zabrali się za dzieci, później za dorosłych Źródło: flickr/mw238

Zakonnica i ksiądz wykorzystali niewinne dzieci, by następnie zabrać się za dorosłych. Niegodziwe czyny pary trwają od lat, a sprawa do dziś wydaje się nie mieć zakończenia.

Zakonnica Agata i ksiądz Jan nie spełnili swoich ślubów związanych z uczestnictwem w Kościele. Kiedy pięć lat temu na jaw wyszła prawda o ich haniebnych czynach, Polacy nie mogli uwierzyć, że dwoje ludzi, tak ściśle związanych z religią, mogło komukolwiek zgotować piekło. Chociaż prawda o ich czynach, już dawno wyszła na jaw, do dziś nie można mówić o sprawiedliwości. 

Niedoszła zakonnica i ksiądz przyjęli pod swój dach czworo dzieci 

Rodzina zastępcza, którą stworzyli zakonnica Agata i ksiądz Jan wszystkim, którzy patrzyli na nich z zewnątrz wydawała się całkowicie normalna. Nikt nie zakładał, że za zamkniętymi drzwiami odbywa się prawdziwy horror. Czworo dzieci, które znalazły się w ich mieszkaniu nie zaznały spokoju.

Przybrani rodzice bili je tłuczkiem do mięsa, wiązali rajstopami, a nawet głodzili. Przybrani rodzice opowiadali wszystkim dookoła, że dzieci, które znalazły się pod ich dachem nawzajem wykorzystują się seksualnie. Zakonnica i ksiądz wmawiali, że przyjęte dzieci nie okazały im wdzięczności, bo są chore psychicznie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy ukazał się reportaż o haniebnych czynach, których wspólnie dokonali, niedoszła zakonnica i ksiądz zostali szybko skazani, a dzieci natychmiast zostały im odebrane. Jednak ich historia się nie skończyła. 

Zakonnica razem z księdzem zabrali się za dorosłych. Postanowili oszukać wszystkich

Ofiarami pary najczęściej stawały się dorosłe kobiety, które osiągnęły już wszystko, co mogły w swojej karierze, były majętne i nieoczekiwanie spadała na nie miażdżąca wiadomość. Jedną z nich jest Joanna, która dowiedziała się o ciężkiej chorobie. Niedoszła zakonnica Agata owinęła ją sobie dookoła palca. W zamian za wsparcie, którego udzielała jej zakonnica, Joanna odsunęła od siebie rodzinę i sprawiła, że zakonnica została najważniejszą osobą w jej życiu. 

Choroby, które dotykały ofiary zakonnicy i księdza mogły być fałszowane tak samo, jak w przypadku dzieci, które mieszkały pod dachem pary. Wiadomo, że Joanna była faszerowana lekami psychotropowymi, żeby nie mogła się przeciwstawić. Zakonnica razem z księdzem obiecywali, że wszystkie ofiary wyzdrowieją, a oni pomogą im znaleźć najlepszych specjalistów, którzy mieliby je natychmiast uleczyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Nie wiadomo, ile osób zostało wykorzystanych przez zakonnicę i księdza. W ich sprawie toczy się kolejne postępowanie. Zakonnica Agata już zaczęła opowiadać, że na pewno nie trafi do więzienia ze względu na zły stan zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów
  4. Zacznie się już za kilka godzin, będzie niebezpiecznie. Specjaliści ostrzegają, niszczycielska siła cyklonu uderzy w Polskę
  5. Spożywała obiad z przyszłym zięciem. Niedługo potem odkryła zdjęcie, które jej córka musiała koniecznie zobaczyć przed ślubem
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: noizz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News