Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite

Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite Źródło: youtube.com/GameofThrones

Zakończenie Gry o Tron przyprawia fanów o niemały ból głowy. Do końca serii pozostało tylko kilka odcinków, a nikt nadal nie jest w stanie powiedzieć kto jest bliżej tronu Siedmiu Królestw. Nie przeszkadza to fanom w snuciu wielu teorii na temat tego, kto skończy z tarczą, a kto na tarczy.

Zakończenie Gry o Tron nadchodzi wielkimi krokami, a z nim rozwiązanie wątków ulubionego serialu. Kto zakończy wojnę jako zwycięzca, a kto będzie musiał pogodzić się z porażką. Kto - jeśli ktokolwiek - przeżyje, aby opowiedzieć historię wojny swoim wnukom? Przyglądamy się najciekawszym fanowskim teoriom dotyczącym zakończenia Gry o Tron.

Kiedy koniec Gry o Tron?

Przez wiele lat zakończenie konfliktu w Siedmiu Królestwach wydawało się fanom niemożliwe. Kiedy jeden pretendent padał, powstawał kolejny. Jednak wygląda na to, że jesteśmy już na końcu drogi i za kilka tygodni poznamy ostateczne losy bohaterów Game of Thrones. Kiedy możemy się spodziewać ostatecznego rozstrzygnięcia tej historii? Ostatni sezon ma mieć tylko sześć odcinków, dlatego data premiery ostatniego już się zbliża. Wszystkie rozwiązania poznamy już 20 maja! Wierni fani na pewno poczekają do 3:00 - to o tej godzinie będzie premiera 6 odcinka 8 sezonu.

Prawdopodobne zakończenie Gry o Tron - fani przemówili

W miarę zbliżania się do zakończenia produkcji, krystalizuje się układ sił w Westeros. Dzięki temu fani mogą snuć coraz dokładniejsze - i zapewne coraz bardziej bliskie prawdy - teorie na temat zakończenia swojego ulubionego serialu. Oto najciekawsze z nich:

  • Cleganebowl - czyli pojedynek braci. W pierwszym sezonie mogliśmy ujrzeć nierozstrzygnięty pojedynek dwóch braci - Ogara i Góry. Od tego czasu obaj przeszli długą drogę - jeden zmienił się ze zgorzkniałego sługi króla w zgorzkniałego wojownika o sercu bardziej miękkim niż może się wydawać, drugi umarł (zapewne) i wrócił z martwych (chyba) z pomocą Qyburna - szczegóły nie są do końca znane. Widzowie mają nadzieję, że w ósmym sezonie bracia w końcu wyrównają rachunki i ponownie spotkają się na polu bitwy. 
  • Powrót Melisandre - Na początku siódmego sezonu Melisandre została wypędzona z Winterfell. Przed odejściem z zamku zdążyła przepowiedzieć przyszłość sobie i Varysowi - mają oni umrzeć na obcym dla siebie kontynencie, co zapewne oznacza dla nich Westeros - oboje urodzili się w Essos. Fani uważają, że oznacza to, że Czerwona Wiedźma jeszcze powróci i pomagając żywym walczyć z umarłymi - polegnie.
  • W Westeros pojawi się więcej smoków - jedna z przepowiedni dotyczących Westeros mówi, że pojawi się książę - Azor Ahai. Ma on nie tylko objąć władzę, ale też "obudzić smoki z kamienia". Czy oznacza to, że jeden z bohaterów serialu sprawi, że smoki Daenerys i Nocnego Króla nie będą już jedynymi w Siedmiu Królestwach? Wielu fanów uważa, że Jon może być księciem z przepowiedni...
  • Nikt nie zasiądzie na Żelaznym Tronie - wielu fanów nie jest w stanie uwierzyć w szczęśliwe zakończenie historii Siedmiu Królestw. Uważają oni, że nie jest to zgodne z tonem książek G.R.R Martina. Spekulują oni, że w serialu nie dojdzie do szczęśliwego zakończenia. Obie armie - zarówno połączone siły Starków i Daenerys, jak i żołnierze Cersei, zostaną pokonane i w Siedmiu Królestwach zapanuje wieczna zima. Taka perspektywa może mrozić krew w żyłach...

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie można oglądać Grę o Tron online? Przedstawiamy wszystkie platformy
  2. Hodor z Gry o Tron. Jego postać ma większe znaczenie, niż się wydaje
  3. Ile kosztuje los Eurojackpot? Loteria może zmienić wasze życie
  4. Ile lat ma Maisie Williams? Po łóżkowej scenie w Grze o Tron wybuchły kontrowersje
  5. Kiedy obejrzymy trzeci odcinek Gry o Tron? Nie można się doczekać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News