Wiele gwiazd Instagrama publikuje namiętne zdjęcia ze swoimi partnerami. Zwykle są to jednak młode, wciąż niedoświadczone życiowo modelki, które w ten sposób próbują się wybić. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku Magdy Gessler.

Słynna kucharka Magda Gessler niedawno odkryła magię Instagrama. Za jego pomocą chętnie dzieli się swoją prywatnością z opinią publiczną. Nic więc dziwnego, że w krótkim czasie zdobyła sobie ponad 300 tys. fanów, obserwujących ją za pomocą serwisu.

Już wcześniej jej zdjęcia wzbudziły silne emocje, kiedy gwiazda pokazała swoją twarz bez makijażu. Tym razem pochwaliła się czymś więcej. Kucharka wrzuciła na swój profil w serwisie Instagram romantyczne zdjęcia ze swoim partnerem – Waldemarem Kozerawskim – zaraz po kąpieli. Tak przynajmniej głosi podpis pod zdjęciem. Magdzie Gessler musiało się to zdjęcie wyjątkowo spodobać, udostępniła je bowiem aż trzy razy.

Związek Gessler z Kozerawskim zaczął się bardzo burzliwie 35 lat temu. Potem jednak para się rozstała. Po latach wrócili do siebie, obecnie zaś widać, że kwitnie między nimi wręcz młodzieńcza miłość. Związek jest bardzo trudny do utrzymania, partner słynnej kucharki mieszka bowiem na co dzień w Kanadzie. Gessler i Kozerawski najwyraźniej postanowili udowodnić wszystkim, że związek na odległość jest możliwy. Są ze sobą od wielu lat, a miłość – co widać na zdjęciach – kwitnie między nimi w najlepsze.

fot. instagram.com/magdagessler_official

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia


Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

Źródło: jastrzabpost.pl

...

Zobacz również