Wielu Polaków odetchnęło z ulgą. Zakaz już nie obowiązuje, właśnie został zdjęty
pikio.pl
Weronika Wasiak - 28 Września 2020

Wielu Polaków odetchnęło z ulgą. Zakaz już nie obowiązuje, właśnie został zdjęty

Uciążliwy zakaz w końcu został zdjęty. Wielu Polaków niecierpliwie na to czekało. Informacje w tej sprawie długo pozostawały niezmienne, ale teraz nie ma wątpliwości.

Kolejny zakaz już nie obowiązuje. Choć świat wciąż toczy walkę z epidemią koronawirusa, niektóre obostrzenia, jeśli przyniosły rezultaty, mogą zostać złagodzone lub całkowicie zniesione. Należy zaznaczyć, że nowe przepisy często obowiązują nie tylko w danym kraju, ale również między innymi państwami. Na wiadomość ws. jednego obostrzenia Polacy długo czekali. Upragniona wiadomość właśnie przedostała się do mediów.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Wielu odetchnęło z ulgą. Uciążliwy zakaz już nie obowiązuje

Jak podaje Polsat News, w nocy z niedzieli na poniedziałek przestał obowiązywać zakaz dla obcokrajowców, który zabraniał wjeżdżania na teren Ukrainy. 28 września rzecznik straży granicznej Ukrainy, Andrij Demczenko, oficjalnie poinformował, że cudzoziemcy mogą już przyjeżdżać do tego kraju. Czy jednak po przekroczeniu granicy podróżujący muszą dostosować się do szczególnych zaleceń?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Z dalszych doniesień Polsat News wynika, że Demczenko nie poinformował, by po wjeździe na Ukrainę podróżni musieli poddać się izolacji czy posiadać polisę ubezpieczeniową przewidującą pokrycie kosztów związanych z leczeniem Covid-19 i obserwacją. Z kolei portal Europejska Prawda, powołując się na projekt decyzji rządu, przekazał dziś, że obcokrajowcy będą mogli wjeżdżać na Ukrainę tylko pod warunkiem posiadania wspomnianej polisy ubezpieczeniowej.

- W kwestii samoizolacji najpewniej obcokrajowców będą obowiązywać takie same regulacje jak Ukraińców przyjeżdżających z zagranicy - podała Europejska Prawda.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Choć Europejska Prawda podaje sprzeczne informacje do tych, którymi podzielił się rzecznik straży granicznej, wielu ma tylko na uwadze, że zakaz przyjazdu na Ukrainę został zniesiony. Wielu Polaków, szczególnie planujących tam interesy, odetchnęło z ulgą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Onet: Łukasz Szumowski i jego rodzina zarażeni koronawirusem
  2. Kontrowersje wokół Roberta Lewandowskiego. Jego wspólnik okazał się kryminalistą
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News