Od jutra ma zniknąć zakaz. Potwierdza się wiadomość, na którą wszyscy czekali

Od jutra ma zniknąć zakaz. Potwierdza się wiadomość, na którą wszyscy czekali Źródło: pxhere.com/marcello migliosi, CC0 Public Domain

Kolejny zakaz zniknie z dniem jutrzejszym. Obywatele naszego kraju niecierpliwie czekali, kiedy w końcu zapadnie decyzja. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, niesamowite informacje właśnie obiegły media.

Który zakaz nadal obowiązuje w Polsce? Jest to m.in. liczba osób uczestniczących w weselach, która nie może przekroczyć 150 czy chociażby ograniczenie ilości osób, które mogą przebywać w sali kinowej, na stadionach czy w teatrach. Wciąż panuje też obostrzenie dotyczące noszenia maseczek i zachowania dystansu społecznego. Niespodziewanie zapadła decyzja o zniesieniu kolejnego zakazu. Już jutro wiele się zmieni. 

Wszystko jest pewne. Jutro zniknie kolejny zakaz 

Wirtualna Polska podaje niesamowitą wiadomość dla wszystkich tych, którzy są dopiero na etapie planowania urlopu. Mimo iż rząd zachęca do spędzenia wakacji w rodzimym kraju, otwarcie kolejnych granic kusi niektórych coraz bardziej. Obecnie możliwe są połączenia lotnicze z państwami członkowskimi Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu, członkami Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Szwajcarią i państwami Unii Europejskiej z wyjątkiem Szwecji i Portugalii. Rodacy mogą też wylecieć do Wielkiej Brytanii, Czarnogóry, Gruzji, Japonii, Kanady, Albanii, Korei Południowej i Ukrainy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem z doniesień WP wynika, że z dniem 29 lipca lista zostanie zniesiony zakaz lotu do kolejnych krajów. Mowa o: Turcji, Egipcie, Tunezji, Maroko, Tajlandii, Nowej Zelandii, Australii, Białorusi, Rwandzie i Urugwaju. 

- Już od połowy czerwca, a więc otwarcia polskich granic na kraje europejskie, otrzymujemy wiele pytań od klientów o termin wznowienia wycieczek do Egiptu, Turcji i Tunezji. Jeśli więc informacja o rozszerzeniu listy krajów, do których będzie można latać z Polski bez konieczności odbywania kwarantanny, o Egipt, Turcję i Tunezję się potwierdzi, te kierunki z pewnością znowu będą się cieszyły dużą popularnością wśród turystów - mówi cytowana przez WP Agata Biernat z portalu Wakacje.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe, pilne ostrzeżenie służb dla wszystkich Polaków. Sytuacja jest poważna

2. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

3. Polskie służby przedstawiły pilne ostrzeżenie. Dotyczy wszystkich Polaków

Biernat zaznacza jednocześnie, że wycieczki w wymienione wyżej miejsca nie będą możliwe od razu, jednak jest to kwestia prawdopodobnie. 

- Nawet jeśli loty z Polski na tych trasach będą możliwe od 29 lipca, prawdopodobieństwo, że jeszcze w lipcu biura podróży wznowią wycieczki do Turcji, Egiptu czy Tunezji jest naprawdę niewielki - wyjaśnia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Polacy, uwaga
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Komitet olimpijski: Nie żyje legenda sportu, miała 99 lat
  3. Anna Mucha wyszła w staniku na ulice Warszawy. Zdjęcie w sieci, widok odbiera mowę
  4. TVP przekazało przykre informacje. Nie żyje prawdziwa legenda
  5. Bolał ją brzuch, lekarze myśleli, że ma zwykłe torbiele. Podczas operacji wyjęli z niej wstrząsającą rzecz, byli przerażeni
  6. Nastolatka nie wie, jak zaszła w ciążę. Nie współżyła z chłopakiem, mówi o niepokalanym poczęciu
  7. Zawieszenie czternastki na 3 lata, 30% pensji mniej i zmiana zasad zarabiania. Jest groźba strajku generalnego
  8. Najlepszy sposób na pozbycie się kleszczy z ogrodu. Wystarczy jedna roślina
  9. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki

Źródło: Wirtualna Polska 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News