Zakaz lotów przedłużony
Pikio.pl
Irmina Jach - 13 Października 2020

Mamy potwierdzenie, uciążliwy zakaz przedłużony do 27 października. Fatalne informacje dla wielu Polaków

Zakaz, z którego konsekwencjami od wielu miesięcy borykają się miliony Polaków, został przedłużony przez rząd. Problematyczne obostrzenie będzie obowiązywało co najmniej do 27 października. To fatalne informacje dla wielu osób, utrudnienia, które rzutowały na ich życie zawodowe i prywatne, nie zostaną zniesione w najbliższym czasie.

Zakaz lotów jest obostrzeniem, które w ciągu ostatnich miesięcy spędzało sen z powiek osobom, które często podróżują w celach służbowych lub wykupiło wczasy poza granicami kraju. Niestety, wzrost liczby zakażeń sprawił, że podjęto decyzję o przedłużeniu okresu obowiązywania restrykcji. Wiele osób będzie rozczarowanych.

Disco polo wypadekPijany gwiazdor disco polo wjechał w kobietę na pasach. Leciała 20 m w powietrzu, jej stan jest krytycznyCzytaj dalej

Zakaz lotów będzie obowiązywał do 27 października

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało w komunikacie, który został opublikowany we wtorek, 13 października, że Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie zakazów w ruchu lotniczym, przedłożone przez ministra infrastruktury. Założenia wejdą w życie już jutro. To fatalna wiadomość dla wielu Polaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

- Od 14 października 2020 roku wprowadzony zostanie zakaz lądowania samolotów cywilnych wykonujących loty międzynarodowe z lotnisk położonych na terytorium niektórych państw. Chodzi o kraje, w których współczynnik - w zakresie 14-dniowej skumulowanej liczby zachorowań na COVID-19 na 100 tys. mieszkańców - przekracza 90 (według stanu na 5 października 2020 roku). Zakaz nie będzie dotyczył Unii Europejskiej oraz Ukrainy - napisano w komunikacie.

Zakaz obejmie lotniska położone na terytorium: Belize, Czarnogóry, Brazylii, Gruzji, Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego, Królestwa Bahrajnu, Kooperacyjnej Republiki Gujany, Izraela, Kataru, Kuwejtu, Libii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Argentyny, Armenii, Chile, Iraku, Kolumbii, Kostaryki, Libanu, Malediwów, Mołdawii, Panamy, Paragwaju, Peru, Tunezji, Republiki Zielonego Przylądka, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Sułtanatu Omanu oraz Wspólnoty Bahamów.

Dzisiaj grzeje:

1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

2. Rzecznik MZ właśnie przekazał. Chodzi o zaostrzenie obostrzeń, Polacy się wściekną

3. Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdę

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że zakaz nie będzie dotyczył żadnego z państw członkowskich Unii Europejskiej, Obszaru Gospodarczego, Strefy Schengen oraz Ukrainy. Oznacza to, że osoby, które planowały podróże w tym regionie, nie muszą martwić się obostrzeniami. Zakazu lotów nie będzie stosowany także w stosunku do państw, które notyfikowały Polsce wprowadzenie rozwiązań gwarantujących, że na pokład samolotu będą przyjmowani wyłącznie pasażerowie z negatywnym wynikiem testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2. Konkretna lista dostępna jest w obwieszczeniu ministra spraw zagranicznych. Zakaz lotów będzie obowiązywał do 27 października 2020 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gość TVP Info niespodziewanie przerwał prowadzącemu, widzowie osłupieli. Nagle opowiedział o tragicznej sprawie
  2. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  3. Lekarze nie mają już wątpliwości. Plotki się potwierdziły, doskonała informacja ws. koronawirusa
  4. Niestety, nie żyje kolejny pedagog zarażony koronawirusem. Nauczycielka miała tylko 45 lat
  5. Wicepremier wygadał się na żywo. Zdradził, kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia, słuchacze zamarli
  6. Zawierają najwięcej witamin. 10 wzmacniających organizm produktów, jadasz je?

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: RMF24/Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News