Zakaz
youtube.com Kancelaria Premiera
Monika Majko - 13 Maja 2020

Który zakaz polski rząd powinien znieść jako pierwszy?

Zakaz to słowo, które od początku pandemii koronawirusa Polacy słyszą zdecydowanie częściej niż wcześniej. Rząd planuje rozpocząć kolejny etap "odmrażania" gospodarki, który zakaz powinien zostać zniesiony jako pierwszy?

Który zakaz wprowadzony z powodu pandemii koronawirusa dał się Polakom najbardziej we znaki? Polski rząd rozpoczął powolne łagodzenie restrykcji wprowadzonych w celu ograniczenia ekspansji groźnego wirusa SARS-CoV-2 na terenie na naszego kraju. Do tej pory przywrócono działalność m.in. galerii handlowych oraz wybranych instytucji kultury. Zwiększono również limity klientów w sklepach oraz ponownie otwarto lasy i parki, a także przywrócono obywatelom możliwość swobodnego przemieszczania się.

mąż na pogrzebie żonyMąż rozpaczał na pogrzebie żony. Kiedy się odwrócił, pobladł i zamarł jednocześnie, niewiarygodne zdarzenieCzytaj dalej

W środę, 13 maja 2020 roku. rząd Mateusza Morawickiego zaplanował specjalną konferencję prasową, na której ma ogłosić szczegóły dotyczące kolejnych zniesionych ograniczeń, które władze planują wdrożyć w ramach III etapu "odmrażania" gospodarki. Od którego zakazu powinni zacząć politycy?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze są oburzeni. Wysłali pismo do Ministra Szumowskiego
  2. Wielki skandal na pogrzebie słynnego gwiazdora. Sprawę bada prokuratura
  3. Kot wszedł do pralki, ale nikt nie mógł przewidzieć, co zrobi w środku. Właściciele od razu wyciągnęli telefon
  4. Gwiazda „DDTVN” od lat walczy z ciężką chorobą. Porażająca prawda wyszła na jaw, była o krok od śmierci
  5. Kobieta dokarmiała bezdomnego kota. Zwierzak odwdzięczył się w niebywały sposób
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News