Ten program to prawdziwy hit w Wielkiej Brytanii, Australii, USA i Francji. Teraz również Polacy będą mogli wziąć w nim udział i powalczyć o wielkie pieniądze. Wiemy już, kto poprowadzi nowe show. Na pewno go znacie!

Program, o którym mowa, to „Hipnoza”, czyli show, w którym jego uczestnicy – tak jak wskazuje nazwa – będą wprowadzani w stan hipnozy. Każdy z nich przed kamerami otrzyma inne zadanie od hipnotyzera, a to w jaki sposób uda się uczestnikom z niego wywiązać, zdecyduje o tym, kto zostanie zwycięzcą i odjedzie do domu ze sporą sumą pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie turlają się ze śmiechu. Takiej odpowiedzi w „Familiadzie” jeszcze nie było

Bądź jak Elvis Presley

Uczestników programu w stan hipnozy będzie wprowadzał Artur Makieła. Jest to mentalista i hipnotyzer, czyli – jak sam o sobie mówi – „człowiek, który zajmuje się pracą z ludzką podświadomością i praktycznym wykorzystaniem potęgi ludzkiego umysłu”.

ZOBACZ TAKŻE: W liceum powstaje klasa coachingowa. „Dałem dziewczynie w twarz, by się ogarnęła. Możemy wszystko”

Podczas trwania programu, zahipnotyzowane osoby będą wcielały się w różne role, np. Elvisa Presleya, gimnastyczki artystycznej czy uciekiniera z więzienia. Ich zachowania będą oceniane i komentowane przez prowadzącego. W ten sposób uczestnicy nie tylko sprawdzą swoje ukryte umiejętności, ale być może także wygrają sporą sumę pieniędzy.

Młody tata będzie prowadzącym

Światowy hit w Polsce prowadzić będzie Filip Chajzer, który – jak informowaliśmy – niedawno został ojcem. Dziennikarza znamy m.in. z programu „Mali giganci”, „Dom marzeń” i „Pytanie na śniadanie”. W jego karierze zawodowej pojawiła się także współpraca z radiową Czwórką i Radiem Złote Przeboje.

Czy światowy hit stanie się równie popularny w naszym kraju? O tym przekonamy się już niebawem. „Hipnoza” pojawi się na antenie TVN już wiosną 2018.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

Wiedziałeś, że te gwiazdy mają polskie korzenie?!

Zobacz również