Zagrał księdza w popularnym serialu. To, o co proszą go ludzie na ulicy, szokuje!

Zagrał księdza w popularnym serialu. To, o co proszą go ludzie na ulicy, szokuje! Źródło: fot. youtube.com

Plebania to jeden z popularnych seriali, który cały czas jest znany, mimo że nie jest już produkowany. Wciąż jednak TVP emituje go na swoich kanałach i można oglądać jego powtórki. Jeden z głównych bohaterów postanowił się podzielić tym, o co proszą go ludzie na ulicy. To szokujące.

Plebania już od ponad 6 lat nie gości na ekranach telewizorów z nowymi odcinkami, a mimo to cały czas jest popularna. Powtórki można oglądać na kanałach Telewizji Publicznej oraz w Internecie. Serial wciąż ma wielu fanów ze względu na fabułę i świetnych aktorów jacy w nim grali. Wielką popularnością cieszy się postać Janusza Tracza, w którego wcielił się Dariusz Kowalski. To czarny charakter tego serialu, szemrany typ, który był bezwzględny dla każdego, nawet swojej rodziny. Internauci jednogłośnie ogłosili go najczarniejszym charakterem polskiej kinematografii - jest zawsze wyrafinowany i bez litości dla swoich wrogów.

Plebania i jej proboszcz

Równie wielką popularnością cieszyć się mógł proboszcz parafii przedstawionej w serialu, ksiądz Antoni Wójtowicz grany przez Włodzimierza Matuszaka. Zawsze dobrotliwy, wysłuchał każdego, ale kiedy trzeba, to był stanowczy. Teraz aktor opowiada o swoich przygodach po zakończeniu serialu. Aktor przez 12 lat grał proboszcza, zdobył tym uznanie i zaufanie widzów. Do tego stopnia, że gdy idzie ulicą, to proszą go o to, aby udzielił im spowiedzi i rozgrzeszał ich. To jednak nie koniec listy życzeń posług do aktora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zdarza się, że ludzie proszą go również o to, aby ochrzcił ich dziecko, jak również pomógł i doradził w zmienieniu parafii przez wiernych. Ludzie na tyle utożsamili się z jego postacią graną w "Plebanii", że nie odróżniają prawdziwego życia od fikcji: - Telewizja ma to do siebie, że ludzie utożsamiają aktora z postacią. Przyznam, że nie jest to najbardziej fortunne. Zdarza się, że podchodzą do mnie na ulicy i proszą mnie o spowiedź i rozgrzeszenie. Niektórzy pytali, czy nie załatwiłbym w kurii przeniesienia do ich parafii. Raz w pociągu para poprosiła mnie, żebym ochrzcił ich dziecko. Szybko musiałem wyprowadzać tych ludzi z błędu - mówi Włodzimierz Matuszak. To zaskakujące, że niektórzy cały czas mylą aktora z księdzem, którego grał w serialu. Trzeba jednak rozróżniać prawdę od fikcji, szczególnie tej w telewizji, bo później dochodzi do takich absurdalnych sytuacji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciężarna gwiazda TVN na spacerze z rodziną. Jej zdjęcia tuż przed porodem szokują
  2. Skandal w polskim wojsku! Molestowanie i szantaż nieletnich
  3. Gdzie mieszka Tadeusz Rydzyk? Będziecie w szoku
  4. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
  5. Czemu mój pies za mną chodzi do toalety? Ma ku temu bardzo ważny powód!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News