zaginiony mężczyzna na nagraniu
Pixnio Bicanski
Mateusz Sidorek - 28 Maja 2020

Mężczyzna zaginął dwa lata temu, niespodziewanie zobaczyli go na nagraniu. Nie mogli uwierzyć, co się stało

Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany przez rodzinę dwa lata temu. Któregoś dnia zniknął bez śladu. Jak wielkie musiało być zdziwienie jego bliskich, gdy nagle pojawił się na nagraniu, które umieszczono na jednej z najpopularniejszych platform. Tę niesamowitą historię przedstawił Polsat News.

Zaginiony mężczyzna to R. Venkateshwarlu, który był zatrudniony jako robotnik. Ojciec pięciorga dzieci całe życie mieszkał w wiosce w południowym stanie Telangana. Jednak, któregoś dnia niespodziewanie zniknął. Rodzina przez dwa lata nie wiedziała, co się z nim dzieje, aż któregoś dnia stało się coś nieprawdopodobnego - Venkateshwarlu pojawił się na nagraniu opublikowanym na Tik Toku.

grób zaczęła uciekaćNa cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćCzytaj dalej

Jak się okazało, zaginiony mężczyzna chciał pojechać do innej wioski, gdzie miał pracować, ale doszło do nieporozumienia i Venkateshwarlu został sam na środku drogi. Próbując wrócić do domu, złapał stopa. Jednak w tracie podróży okazało się, że jedzie w złym kierunku. Mężczyzna ma problemy ze słuchem i mówieniem, co jeszcze bardziej utrudniało sytuację.

Zaginiony mężczyzna pojawił się na Tik Toku

Zaginiony mężczyzna znalazł się po raz pierwszy tak daleko od rodzinnej wioski. Venkateshwarlu wysiadł na północy kraju, w Ludhijanie w stanie Pendżab. Nie dość, że miał problemy z mówieniem, to jeszcze nie znał języka pendżabskiego, co jeszcze bardziej utrudniało komunikację. W rozmowie z BBC jego syn opowiedział dziennikarzom, jak rozpoczęła się ta feralna historia.

- Mój ojciec zasnął, a kierowca ciężarówki nie wiedział, że on tam jest. Kilka kilometrów później kierowca zdał sobie sprawę, że mój ojciec był w ciężarówce, zostawił go na środku drogi - cytuje słowa chłopaka Polsat News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat porażające odkrycieDwóch nastolatków nagle zniknęło. Po 21 latach dokonano porażającego odkrycia, prawda nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Zaginiony mężczyzna nie mógł odnaleźć drogi do domu przez dwa lata. Pewnego dnia na Tik Toku pojawił się film, który promował pomaganie bezdomnym. Na nagraniu policjant z Pendżabu przekazywał niezbędne produkty migrantom i ubogim. Wśród nich znalazł się także Venkateshwarlu, którego zauważył znajomy rodziny. Mężczyzna szybko przekazał dobrą nowinę bliskim zaginionego.

- Poprosił mnie, żebym przyjechał i zabrał go do domu, sygnalizując na swój sposób - słowa jego syna cytuje Polsat News.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tym razem w kościele, pilny apel do wiernych

2. Matka zrobiła zdjęcie w starym kinie z dziećmi. Spojrzała na telefon i zamarła, był na nim ktoś jeszcze

Zaginiony mężczyzna skontaktował się z policją i został odebrany przez swojego syna. Wreszcie po dwóch latach wrócił do swojej rodzinnej wioski. Mężczyzna miał wielkie szczęście, że znalazł się na bardzo popularnym kanale Tik Toka, który ma ponad 800 tys. obserwujących. W jednym z naszych artykułów opisywaliśmy tajemnicze miejsce, gdzie mnóstwo osób znika bez śladu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Choroba wieńcowa jest bardzo niebezpieczna. W przypadku zauważenia pierwszych objawów należy zgłosić się do lekarza
  3. Jeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domu
  4. Rząd w ostatniej chwili zniesie uciążliwy zakaz. Już od 30 maja wielu Polaków odetchnie z ulgą
  5. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona
  6. Mężczyzna zaginął dwa lata temu, niespodziewanie zobaczyli go na nagraniu. Nie mogli uwierzyć, co się stało
  7. W szklance pod którym numerem jest najzdrowsze jajko? Mnóstwo osób się myli

Ogórki do pocierania ścianMama zawsze nacierała ogórkiem ścianę. Córka wypróbowała jej sposób i już nigdy nie zrobi inaczejCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News