Wystarczyło jedno zdjęcie z nowym chłopakiem, by inni dostrzegli niepokojący szczegół. Chodziło o zaginionego bliźniaka

Wystarczyło jedno zdjęcie z nowym chłopakiem, by inni dostrzegli niepokojący szczegół. Chodziło o zaginionego bliźniaka Źródło: .

Po opublikowaniu zdjęcia w sieci pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci wskazywali na niepokojący szczegół. Sprawa utkwiła w głowie młodej kobiety, która podzieliła się zdjęciem z nowym chłopakiem. Zaginiony bliźniak? Rodzice ukrywali przed nią prawdę? W jej głowie pojawiło się wiele myśli.

Zaginiony bliźniak? To nie było możliwe. Amy Preston nie zdawała sobie sprawy, że po publikacji zdjęcia w sieci zmieni się jej całe życie. Teraz już zupełnie inaczej podchodzi do tego, co dzieje się w jej życiu. Młoda kobieta nie była świadoma, że podzielenie się z internautami fotografią z nowym chłopakiem, aż tak drastycznie zmieni jej myśli.

Zaginiony bliźniak, o którym nie miała pojęcia przez całe życie?

Amy Preston jest młodą kobietą, która niedawno zaczęła spotykać się z nowym chłopakiem. Para dogaduje się wyśmienicie. Krótko po poznaniu okazało się nawet, że para spodziewa się dziecka. Radość była ogromna. Młoda kobieta ze wszystkimi dzieliła się swoim szczęściem. 

W mediach społecznościowych często pokazywała momenty ze swojego życia, by bliscy mogli dowiedzieć się, jak dobrze jej się układa. Pewnego razu zamieściła zdjęcie, na którym można było zobaczyć ją się razem z nowym chłopakiem. Zwykła fotografia przyciągnęła uwagę internautów, którzy zauważyli podobieństwo w ich wyglądzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jaka była prawda? Zaginiony bliźniak okazał się jej nowym chłopakiem?

Amy po przeczytaniu komentarzy natychmiast skontaktowała się z rodzicami. Chciała poznać prawdę, bo bardzo bała się, że przypuszczenia internautów mogą się sprawdzić. Rodzice zaprzeczyli, że jej nowy chłopak jest jej zaginionym bratem bliźniakiem. Jednak zapewnienia rodziców nie dawały jej spokoju. 

 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozstrzygnął się los emerytów, już wszystko wiadomo. Niezwykle ważna deklaracja premiera

2. Przez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakujące

Do dziś w jej głowie tkwią słowa internautów, którzy pisali, że wyglądają identycznie. Amy nie może zrozumieć, dlaczego wcześniej nie dostrzegała tego podobieństwa. Jej nowy chłopak był rozbawiony przypuszczeniami, które pojawiły się w sieci. Każdego dnia próbuje jej wytłumaczyć, że nie ma możliwości, by byli rodzeństwem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Borussia Dortmund - Hertha Berlin. Łukasz Piszczek górą w polskim meczu Bundesligi, zadecydowała jedna bramka (WIDEO)
  3. Pamiętacie Wójtową z serialu "Ranczo"? Wyciekły jej nowe zdjęcia, można zdębieć patrząc, jak teraz wygląda
  4. Kolejne ognisko wirusa w Polsce. Bilans dobowy w jednym miejscu przytłacza, nie jest dobrze
  5. Krzysztof Jackowski zdradził największy sekret swojej o 19 lat młodszej żony. Wielu przeciera oczy ze zdumienia
  6. Małżeństwo Anny Przybylskiej było dla niej prawdziwą katorgą. Mało kto pamięta dziś jej byłego męża

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News