Wyszły do szkoły, ale nie dotarły. Policja prosi o pomoc

Wyszły do szkoły, ale nie dotarły. Policja prosi o pomoc

Zaginione dzieci z Jeleniej Góry od wczoraj poszukiwane są przez policję i mieszkańców. Ich historia wstrząsnęła całą Polską, a teraz funkcjonariusze proszą o pomoc w odnalezieniu nastolatków. Ta historia jest naprawdę tragiczna.

Zaginione dzieci, które wczoraj zniknęły podczas drogi do szkoły, poszukiwane są bez przerwy przez policję. Również wielu mieszkańców poruszonych ich historią zaangażowało się w poszukiwania, które jak na razie niestety nie odniosło żadnego rezultatu. Melisa Kornacka i Nikolas Andrzejczak są wychowankami Placówki Opiekuńczo Wychowawczej "Dąbrówka" w Jeleniej Górze. Dzieci około 10:10 9 stycznia wyszły razem do szkoły, ale do niej nie dotarły. Wciąż nie wiadomo co się z nimi stało.

Zaginione dzieci z Jeleniej Góry, policja prosi o pomoc

Zaginięcia są dla policji zawsze bardzo trudnymi sprawami. Opinia publiczna oczekuje bardzo szybkiego przebiegu śledztwa i jego rozwiązania. Przez to wywierany jest na funkcjonariuszy nacisk, który często wręcz przeszkadza w pracy. Jednocześnie sytuacja jest jeszcze trudniejsza, gdy chodzi o dzieci. W takich wypadkach człowiekowi często do głowy przychodzą same najczarniejsze scenariusze. Podobnie jest i w tym przypadku. Zaginione dzieci mają zaledwie trochę ponad 10 lat, przez co w bardzo łatwy sposób mogły paść ofiarą, chociażby porywacza. Melisa jest szczupłą 11-latką mierzącą około 130 cm wzrostu. Ma długie włosy w kolorze ciemnego blondu oraz brązowe oczy. Podczas tego felernego dnia była ubrana w  różową kurtkę z kapturem, czarne spodnie legginsy, czarne buty typu botki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 10-letni Nikolas mierzy około 140 centymetrów. Chłopiec również ma długie włosy koloru ciemny blond, brązowe oczy oraz jest szczupły. Policja cały czas stara się odnaleźć dzieci, ale nie jest to łatwe, dlatego prosi o pomoc oraz kontakt każdą osobę, która posiada jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca przebywania dzieci. - Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu dzieci prosimy kierować do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze –na numer alarmowy – 997 lub 112 - pisze na facebookowej stronie jeleniogórska policja. Redakcja Pikio.pl ma nadzieję, że oboje odnajdą się już niebawem cali i zdrowi. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Można się wściec. Ujawniono, jakie podatki płacą księża
  2. Ewakuacja szkoły Rydzyka! Służby jadą na miejsce
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News