Zaginęła Monika Hryniewicz, jest w 6 miesiącu ciąży. Policja i rodzina prosi o pomoc

Zaginęła Monika Hryniewicz, jest w 6 miesiącu ciąży. Policja i rodzina prosi o pomoc Źródło: Facebook.com

Zaginiona kobieta jest w 6. miesiącu ciąży, policja oraz bliscy proszą o pomoc każdego, kto mógłby pomóc w odnalezieniu Moniki Hryniewicz.

Zaginiona kobieta wyszła z domu 28 czerwca 2020 roku, około godz. 6:00 i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, anie nie wróciła do miejsca zamieszkania. 25-latka z Koszalina jest w 6. miesiącu ciąży, jak przekazali najbliżsi Moniki Hryniewicz, miała udać się na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie.

Monika Hryniewicz ma 172 cm wzrostu oraz jest szczupłej budowy ciała. Ma proste, długie włosy oraz ciemnoniebieskie oczy, nosi okulary. W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską tunikę z rękawem 3/4 oraz białym dużym motylem, zielone leginsy oraz czarne buty typu adidasy. Informacje o zaginięciu kobiety przekazał portal KoszalinInfo.pl. Policja prosi o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego 11 lub telefoniczny pod numerem 477841-543, 477841-596 albo 112 każdego, kto posiada informacje na temat zaginionej, mogące pomóc w odnalezieniu ciężarnej kobiety.


Facebook.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News