Zaginęła 23-letnia Brygida. Policja i rodzina proszą o pomoc, liczy się każda informacja

Zaginęła 23-letnia Brygida. Policja i rodzina proszą o pomoc, liczy się każda informacja Źródło: Facebook Brygida Godziszewska

Zaginiona dziewczyna wyszła z domu i od tamtego momentu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni najbliżsi zaalarmowali policję, a ta wszczęła poszukiwania. Wszyscy posiadający jakiekolwiek informacje powinni jak najszybciej zgłosić się na komisariat.

Zaginiona wyszła z domu 10 marca 2020 roku i po raz ostatni można było ją zobaczyć w Krakowie na ulicy Filareckiej. Policja prosi, aby wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu co stało się z dziewczyną, a szczególnie te które przebywały wtedy w tym samym miejscu i mogły coś zauważyć, pomogły policji w poszukiwaniach. Zaginiona krakowianka to 23-letnia Brygida Godziszewska, która od momentu wyjścia z domu nie kontaktowała się z zaniepokojoną rodziną. Dziewczyna ma włosy sięgające do ramion w kolorze ciemnego blondu. Charakteryzuje się szczupłą sylwetką, jest wysoka, mierzy 180 cm. Zaginiona po opuszczeniu miejsca zamieszkania wstawiła jeszcze dwa zdjęcia z wycieczki do Paryża, jednak nikt nie wie, co dzieje się z nią teraz. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47 83-52-913, 47 83-51-234 lub 112.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News