Zaginął Bartłomiej Pietrulewicz. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc

Zaginął Bartłomiej Pietrulewicz. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc Źródło: wm.policja.gov.pl

Zaginięcie 35-letniego Bartłomieja Pietrulewicza to teraz priorytet. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu powinny niezwłocznie skontaktować się z policją.

Zaginięcie zgłosił ojciec Barłomieja Pietrulewicza. Policja z Dobrego Miasta poszukuje 35-latka, jednak potrzeba jest pomoc wszystkich, którzy mogli go widzieć. 15 lipca wyszedł z domu i już nigdy do niego nie wrócił. Śledczy ustalili, że po raz ostatni widziano go prawdopodobnie 18 lipca około godziny 9:00 w Olszytnie w okolicach ulicy Wojska Polskiego. Zaginięcie Barłomieja to dla rodziny spory dramat.

35-letni Bartłomiej Pietrulewicz posiada cechy charakterystyczne - blizny w okolicach czoła, jest średniej budowy ciała i mierzy 178 cm. Kiedy po raz ostatni wychodził z domu miał na sobie jeansowe spodenki i czarną koszulkę na krótki rękaw. Zaginięcie należy potraktować poważnie, dlatego każdy kto zauważył mężczyznę podobnego do opisu, powinien niezwłocznie skontaktować się z posterunkiem policji.

Źródło: SuperExpress

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News