Zaginięcie chwila nieuwagi i zaginął
pixabay.com arembowski
Konrad Karpiuk - 5 Maja 2020

Wystarczyła chwila nieuwagi, by zaginął. Trzylatek odnalazł się w najbardziej niespodziewanym miejscu

W poniedziałek zgłoszono zaginięcie trzylatka. Jeden z rodziców tylko na chwilę spuścił go z oczu, chwilę później chłopca już nie było. Najpierw za poszukiwania wzięła się rodzina, która szukała go w okolicy na własną rękę. Gdy nie udało się natrafić na żaden ślad chłopca, wystraszona matka zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, gdy nagle dziecko zostało odnalezione.

To nie pierwsze zaginięcie w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu, 27 kwietnia zaginął 3,5-letni Kacperek w Nowogrodźcu. Z kolei w poniedziałek 4 maja, przestraszona matka z Niedzielska (woj. małopolskie) zgłosiła zaginięcie 3-letniego syna. Na szczęście sprawa szybko się wyjaśniła - znaleziono go w niespodziewanym miejscu.

Rodzina zgłosiła zaginięcie chłopca. Zagadka szybko się rozwiązała

- Do dyżurnego jednostki zadzwoniła przestraszona matka, która prosiła o pomoc w poszukiwaniu syna. Chłopiec był na terenie posesji i wystarczyła chwila, aby zniknął z pola widzenia dorosłych. Domownicy przeszukali dom oraz teren wokół niego, jednak bez skutku. Kiedy chłopca nadal nie można było odnaleźć przerażona kobieta zadzwoniła na policję, prosząc o pomoc - relacjonowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, asp. szt. Ewelina Buda.

Łukasz Szumowski fatalne informacjeFatalne informacje dla Polaków. Szumowski zapowiedział zasadę trzech "i", będzie obowiązywać nawet półtora rokuCzytaj dalej

Do akcji poszukiwawczej włączyli się funkcjonariusze ze Szczurowej oraz Brzeska. Po dotarciu na miejscu zaczęto ustalać okoliczności zaginięcia. Okazało się, że chłopiec bawił się na posesji, mama straciła go z oczu dosłownie na chwilę. Niestety, tyle wystarczyło, aby 3-latek zniknął bez śladu. Jednak niedługo po rozpoczęciu poszukiwań policji, udało się go zlokalizować.

Dziecko znalazło się w nietypowym miejscu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jego ogródku dom postanowił zrobić sobie dziki lokatorMyślał, że znalazł w ogrodzie kopiec kreta. Poruszył i go pożałował, odkrył powalającą rzeczCzytaj dalej

Rodzina zdecydowała się w tym czasie ponownie przeszukać posesję. Poszukiwania zakończył dziadek, który znalazł zaginione dziecko, całe i zdrowe. Okazało się, że chłopiec smacznie spał pod wiatą przy budynku gospodarczym. Oczywiście trzylatek nie miał pojęcia, co się działo w tym czasie, ale rodzina zdążyła najeść się nerwów.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wieści obiegły media. Zmarł wybitny Polak, miał tylko 35 lat

2. Łukasz Szumowski: „Mogą wybuchnąć dwie epidemie w jednym momencie. Jesieni obawiam się najbardziej”

- Rodzice małego dziecka muszą być szczególnie wyczuleni, zwłaszcza, że nasze pociechy mają różne pomysły i często nie zdają sobie sprawy z zagrożeń. Najlepiej, aby malucha mieć cały czas w zasięgu wzroku. Czasami chwila nieuwagi może zakończyć się naprawdę tragicznie - skomentowała oficer prasowa policji, ostrzegając aby pilnować swoich pociech.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najważniejsze badania profilaktyczne. Każdy powinien je wykonywać
  2. Nie żyje polski mistrz Europy. Legendarny sportowiec przegrał walkę z ciężką chorobą
  3. Wiemy, jak Lewandowscy nazwali młodszą córeczkę. Niezwykłe znaczenie imienia, będzie prorocze?
  4. Karol Strasburger właśnie przekazał radosną nowinę. Ma powody do świętowania
  5. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Już się zaczęło, wszyscy są zagrożeni
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

MężczyznaMężczyzna i 11-latka nie mieli żadnych szans. Zdjęcia z miejsca tragedii porażają, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: Nasze Miasto Bochnia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News