Zaginęła Oliwia. Policja prosi o pomoc, cała Polska UDOSTĘPNIA!

Zaginęła Oliwia. Policja prosi o pomoc, cała Polska UDOSTĘPNIA! Źródło: screen KWP w Krakowie

Oliwia Karwacik jest aktualnie na ustach całej Polski. Nastolatka ze Skawiny zaginęła kilka dni temu. Rodzina i policja proszą o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. To zawiła i przerażająca.

Oliwia Karwacik wyszła z domu w rodzinnej Skawinie 5 stycznia, po godzinie 19. Do tej pory nie wróciła, nie daje też żadnych znaków życia. Najbliżsi dziewczyny, przeżywający koszmarne chwile, od razu powiadomili policję. Służby zajęły się sprawą.

Zaginęła Oliwia Karwacik ze Skawiny. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatki

17-latka miała być w dniu zaginięcia ubrana w czarną kurtkę z kapturem, ściąganą w pasie. Media donoszą że miała ponadto czarny, wełniany sweter, niebieskie dżinsy, a do tego czarne buty na obcasie. Media i policja nie podały informacji w jakich okolicznościach zaginiona była ostatni raz widziana. Sprawą od blisko tygodnia zajmuje się małopolska Policja. Sprawę podjęli policjanci z lokalnej jednostki w komisariacie w Skawinie jak i funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Na dzień dzisiejszy służby nie natrafiły na trop w poszukiwaniach. Proszą o wsparcie wszystkich, którzy mają wiedzę w tej sprawie. Należy zgłaszać się ze szczegółami do skawińskiej policji pod numer telefonu (012) 277 71 11 lub pod "uniwersalny" numer 997. Według dalszego rysopisu poddane przez policję zaginiona miała 155 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała, brązowe oczy. Wyróżniały ją też długie, ciemne włosy.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Sprawa poruszyła lokalną społeczność Skawiny. Już kilka dni temu w sprawie na lokalnych portalach informacyjnych pojawiły się komunikaty o zaginięciu nastolatki. Od zaginięcia dziewczyny minął już tydzień, stąd tematem jej zaginięcia zainteresowały się media ogólnopolskie. Współczujemy najbliższej rodzinie zaginionej. Za naszym pośrednictwem prosimy o udostępnienie informacji, a w przypadku wiedzy o zaginionej - kontakt ze wskazanymi powyżej służbami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej zastygli w przerażeniu! Uwielbiana postać zaginęła w tragicznych okolicznościach
  2. Świąteczny koszmar rodziny zaginionej 13-latki z Pomorza. Sprawa znalazła swój finał…
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  4. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News