zaginęła Amelka pomoc rodzina
Facebook
Joanna Szwalikowska - 29 Października 2020

Zaginęła 13-letnia Amelka. Rodzina błaga o pomoc

Zaginęła 13-letnia dziewczynka o imieniu Amelka. Dziewczyna wsiadła do pociągu, którym miała jechać do Wrocławia. Niestety do niego nie dotarła. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginęła 13-letnia Amelka Grabarczyk. Znajomi mieli ją odprowadzić do pociągu, którym wybierała się do Wrocławia. Jak się okazało, niestety jednak tam nie dotarła. Od tamtej pory nie miała żadnego kontaktu z przyjaciółmi, była również niedostępna w mediach społecznościowych. W poszukiwania zaangażowana jest cała rodzina, przyjaciele oraz policja.

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuNieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuCzytaj dalej

13-letnia Amelka pochodzi z miejscowości Jugów na Dolnym Śląsku. Od jakiegoś czasu przebywała ona jednak w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Łodzi. 21 października, w środę, oddaliła się z niego samowolnie. Kolejnego dnia miała zadzwonić do swojej mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Kiedy dziewczyna zadzwoniła kolejnego dnia z zastrzeżonego numeru, przekazała mamie, że o godzinie 14.30 wsiądzie do pociągu zmierzającego do Wrocławia. Na dworzec została odprowadzona przez znajomych, którzy widzieli, jak wsiadała.

Niestety od tamtej pory z dziewczyną nie ma żadnego kontaktu. Telefon pozostaje wyłączony. Choć Amelka do tej pory codziennie aktywnie udzielała się w mediach społecznościowych, od momentu zaginięcia ani razu się do nich nie zalogowała.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Dziś rząd ogłosi kolejne obostrzenia dla Polaków. Pilna konferencja premiera na PGE Narodowym

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

Amelka ma 158 cm wzrostu, jest szczupła, ma blond włosy z odrostami oraz piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w białe buty marki Fila, getry w kolorze czarnym, nie miała kurtki, a jedynie biało-różowy szal. Miała przy sobie również granatowy plecak. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek informację na temat jej miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt pod numerem 112.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rottweiler śmiertelnie pogryzł noworodka, chciał go zakopać. Koszmar rodziny
  2. TVP podaje pilne wiadomości w sprawie Pucharu Świata w Wiśle. Polscy kibice zmartwieni, zawody mogą być odwołane
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Niespodziewany atak na Donalda Trumpa. Hakerzy przejęli stronę, chcą opublikować prawdę o koronawirusie
  7. Wzięła kęs ogórka kiszonego i spojrzała z niedowierzaniem do wnętrza. Już wiedziała, że popełniła niewybaczalny błąd
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News