Zaginęła
Facebook.com Sladem.Zaginionych
Monika Majko - 25 Października 2020

Zaginęła 14-letnia Diana. Jej życiu zagraża niebezpieczeństwo

Zaginęła 14-letnia Diana Baranowska, dziewczynka opuściła miejsce pobytu i do tej pory nie dała znaku życia. Rodzina błaga o pomoc, jej życie jest w niebezpieczeństwie.

Zaginęła 14-letnia Diana Baranowska z Olsztyna, dziewczyna oddaliła się ze swojego miejsca pobytu i ślad po niej zaginął. Od 20 października szuka jej rodzina oraz policja. Bliscy apelują o pomoc, życiu nastolatki zagraża niebezpieczeństwo.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

- Diana oddaliła się ze swojego miejsca pobytu przy ul. Pstrowskiego w Olsztynie. Udała się w nieznanym nikomu kierunku. Do dnia dzisiejszego nie kontaktowała się, bliskimi ani nie powróciła do miejsca zamieszkania - można przeczytać we wpisie na profilu facebookowym "Śladem zaginionych".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

14-latka ma około 163 centymetrów wzrostu i włosy w kolorze blond, które sięgają jej do ramion. Dziewczyna nosi okulary korekcyjne, a w dniu zaginięcia ubrana była w futrzaną kurtkę koloru czarnego.

Rodzina zaginionej nastolatki błaga o pomoc w poszukiwaniach, jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Mama dziewczyny przekazała, że córka cierpi na depresję, a ostatnio miała wzmożone stany lękowe. Ze względu na stan zdrowia 14-latki, liczy się każda informacja, mogąca pomóc w ustaleniu miejsca jej aktualnego pobytu.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

- Informacje, które mogą przyczynić się w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej małoletniej, prosimy przekazać telefonicznie osobie prowadzącej poszukiwania opiekuńcze pod nr tel.: 47 731 48 18 lub mailowo: izabela.kolpakowska@olsztyn.ol.policja.gov.pl oraz oficerowi dyżurnemu KMP Olsztyn (całodobowo) pod nr tel. 47 731 34 24 - przekazał profil Śladem Zaginionych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News