Zaginęła 15-letnia Paula. Wsiadła do pociągu i nikt jej więcej nie widział, rodzina błaga o pomoc

Zaginęła 15-letnia Paula. Wsiadła do pociągu i nikt jej więcej nie widział, rodzina błaga o pomoc Źródło: archiwum prywatne

Zaginęła 15-letnia dziewczyna. Paula Krysiak wsiadła do pociągu i nikt nie wie co się z nią stało. Przerażona rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginęła 15-letnia Paula Krysiak. Dziewczyna w niedzielę 9 lutego o godzinie 10:04 wsiadła do pociągu w Szczecinie. Wysiąść miała w Pile, jednak nigdy tam nie dotarła. Nikt nie ma pojęcia co się z nią stało. Nie jest także pewne, czy wysiadając na innej stacji była sama, czy być może ktoś zmusił ją do przedwczesnego opuszczenia pociągu. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Od tego dnia Pula nie rozmawiała także z nikim znajomym.

W dniu zaginięcia miała na sobie kurtkę moro, granatową bluzę, spodnie ogrodniczki typu jeans oraz czarne buty. Podróżowała z niebieską walizką. 15-latka ma 160 cm wzrostu, waży około 60 kg, ma czarne włosy do ramion, ciemne oczy oraz blizny na lewej ręce po samookaleczeniu. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na jej temat, jest proszony o kontakt z z Komendą Powiatową Policji w Pile pod numerem telefonu 67-353-15-60 lub 67-353-14-44 oraz numerem alarmowym 112. 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News