Jego żona zaginęła, zrozpaczony mąż szuka ukochanej
warszawawpigulce.pl
Agata Jaroszewska - 9 Sierpnia 2020

Zrozpaczony mąż szuka żony. Marta zaginęła w nocy, pilna prośba o pomoc

Marta Krajewska zaginęła. Mąż, który nie może znaleźć swojej żony jest zrozpaczony, wszędzie szuka pomocy. Do redakcji Warszawa w pigułce, przesłał zdjęcie i zwrócił się z prośbą, aby każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat kobiety czym prędzej przekazał je policji lub bezpośrednio jemu.

Zaginęła Marta Krajewska, która w nocy z 8 na 9 sierpnia wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Mąż zwrócił się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach i wystosował apel o to, by teraz zgłaszały się do niego jedynie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat jego żony. Jak podaje portal Warszawa w pigułce, Marta Krajewska zaginęła po tym jak ubrana w czarne spodnie oraz bluzę wyszła z domu w Zielonce pod Warszawą. Mężczyzna przekazał jednocześnie, że wszyscy chcący pomóc w poszukiwaniach mogą pojawić się na ulicach Czereśniowa oraz Letniskowej, gdyż to właśnie tam obecnie skupiają się działania. 

- Jeśli widziałeś ją to odezwij się koniecznie do mnie w komentarzu lub prywatnie, bądź na policję. Ubrana była w czarne spodnie i czarną bluzę z kapturem. W komentarzach i wiadomościach proszę tylko o informacje. [...] Na wszystkie inne pytania będzie czas. Proszę. Z Bogiem - przekazuje portal Warszawa w Pigułce. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania kobiety ze zdjęcia zgłoś się na najbliższy posterunek policji.

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News