Zaginął 18-letni Piotr. Rodzina prosi o pomoc

Zaginął 18-letni Piotr. Rodzina prosi o pomoc Źródło: screen Policja

Piotr był ostatni raz widziany w poznańskim centrum handlowym. Wysoki i szczupły nastolatek pozostaje poszukiwany przez policję. Służby podały mediom rysopis chłopaka. Bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach licząc, że chłopak odnajdzie się cały i zdrowy.

Piotr zaginął w piątek, 12 kwietnia. Bliscy i krewni są zszokowani takim obrotem sprawy. Do dziś nie ma kontaktu z chłopakiem.

Zaginął Piotr. Nastolatek z Poznania był ostatni raz widziany w centrum handlowym...

Młodzieniec przebywał dwa dni temu w centrum handlowym "Avenida". Tym bardziej dziwi fakt, że później trop za nastolatkiem urwał się, i to w samym centrum Poznania. Galeria sąsiaduje z dworcem kolejowym, niedaleko z tego miejsca do najważniejszych miejsc Poznania.

"Głos Wielkopolski" i inne media lokalne informują dziś o wzmożonych poszukiwaniach nastolatka. Policja przekazała też mediom zdjęcie i opis zaginionego. Piotr Jarosz to rosły nastolatek. Dopiero co wszedł w dorosłość. Ma 18 lat i 184 centymetry wzrostu.

Służby podały mediom rysopis zaginionego. Na ten moment nikt nie potrafi wskazać, gdzie po pobycie w galerii, udał się 18-latek. W chwil zaginięcia Piotr miał być ubrany w "oliwkową kurtkę z kapturem, białe buty sportowe, bluzę i oliwkowy t-shirt". Nastolatek nosi też okulary z charakterystycznymi, granatowymi oprawkami.

Wszelkie osoby, które widziały go bądź wiedzą, gdzie może przebywać zaginiony, są proszone o kontakt z wielkopolską policją, bądź lokalnymi posterunkami pod numerem 997. Bliscy zaginionego wciąż żyją nadzieją, że nastolatek odnajdzie się cały i zdrowy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

źródło: Głos Wielkopolski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News