Niestety zaginął 25-letni Maciej Kraśniewski
SOS Zaginięcia Facebook
Agata Jaroszewska - 17 Września 2020

Wyszedł w niedzielę z domu i zaginął. Rodzina błaga o pomoc w odnalezieniu 25-letniego Macieja

Policja oraz rodzina alarmują, że zaginął 25-letni Maciej Kraśniewski. Mężczyzna widoczny na zdjęciu wyszedł z domu i do tej pory do niego nie wrócił. Najbliżsi martwią czy jest bezpieczny oraz co skłoniło go do nietypowego dla siebie zachowania. Wszyscy mający jakiekolwiek wiadomości na jego temat powinni zgłosić się do śledczych. Liczy się każdy ślad.

Zaginął młody mężczyzna, a rodzina błaga każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat obecnego miejsca jego przebywania, o zgłaszanie się na policję. Sytuacja jest poważna, gdyż od niedzieli z 25-letnim Maciejem Kraśniewskim nie ma żadnego kontaktu. Telefon został od czasu zaginięcia włączony tylko raz, jednak obecnie znów nie można liczyć nawet na najmniejszy sygnał.

Wszyscy myśleli, że kiedy w niedzielę Maciej wychodził z domu, szedł jedynie zjeść obiad na mieście, gdy jednak nie wrócił i nie stawił się w pracy, pojawiły się pierwsze obawy. Niestety się potwierdziły - mężczyzna zaginął i nie można nawiązać z nim żadnego kontaktu. Ogłoszenie oraz jego wizerunek opublikowany został w mediach, m.in. na profilu na Facebooku zajmującym się poszukiwaniem zaginionych "SOS Zaginięcia".

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

W czasie, gdy Maciej Kraśniewski zaginął, był ubrany w brązowe spodenki i niósł niezbyt duży, czarny plecak. Mężczyzna ma 180 cm wzrostu i 25 lat. Nosi okulary, ma blond włosy i niebieskie oczy. Jest szczupłej budowy ciała. Ostatnie logowanie telefonu miało miejsce w okolicach Kamieńca Wrocławskiego w Gajkowie pod Wrocławiem. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Macieja.

- Nigdy wcześniej nie zdarzały się takie sytuacje. [...] W niedzielę mama z nim rozmawiała o codziennych sprawach. Wszystko było normalnie. Zrobił pranie, bawił się z kotem. Nic nie wskazywało na to, że coś może się wydarzyć - mówiła w rozmowie z Gazetą Wrocławską Izabela Kraśniewska, siostra zaginionego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News