4 serca ukrywają się w bukiecie róż, widzisz je? Jeszcze nikt nie znalazł ich w mniej niż 3 minuty

4 serca ukrywają się w bukiecie róż, widzisz je? Jeszcze nikt nie znalazł ich w mniej niż 3 minuty Źródło: Papilot

Zagadka, z którą się zmierzycie, okazuje się dużo trudniejsza do rozwiązania, niż mogłoby się wydawać. Zadanie polega na odnalezieniu wśród róż czterech niewielkich serc. Te zostały za to bardzo skutecznie ukryte.

Zagadka, która obiega obecnie portale społecznościowe, może się okazać ciekawym wyzwaniem przed zbliżającymi się Walentynkami. Internauci głowią się nad testem na spostrzegawczość, którego pełne rozwiązanie stanowi problem dla nawet najbardziej wprawionego oka, chociaż początkowo wcale nie wydaje się trudny. Ostatecznie naprawdę łatwo jest się poddać i sprawdzić gotowy rezultat.

Zagadka dla wprawionego oka

Zadanie nie jest skomplikowane - na obrazku wypełnionym kwiatami należy odnaleźć cztery niewielkie serca. Kolorystyka grafiki oraz fakt, iż symbole zostały ukryte naprawdę zmyślnie, ostatecznie podnosi jednak poprzeczkę naprawdę wysoko. Jak twierdzi wielu komentujących, pozornie łatwe zadanie ostatecznie zajęło im nawet kilka minut.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podpowiedź może stanowić fakt, iż serc należy szukać bezpośrednio na płatkach róż. Nie ukryto ich między nimi, wśród liści. Nie oznacza to też jednak, że da się je wskazać bez większego problemu. Aby poradzić sobie z zadaniem, trzeba dokładnie wytężyć wzrok.

Sprawdź, ile zajmie ci rozwiązanie testu

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
2. Wielu Polaków trzymało kciuki, ale operacja tuż przed Bożym Narodzeniem nic nie dała. Przyjaciele przekazali wiadomość o śmierci Józefa Jareckiego

Jeśli nie uda ci się odnaleźć symboli, albo też zauważysz tylko niektóre z nich, pod grafiką będzie czekało pełne rozwiązanie zagadki - serca zostaną wskazane żółtymi kółkami. Warto jednak spróbować samodzielnie przysiąść do odnalezienia jej rozwiązania, które ostatecznie może dać zaskakującą wręcz satysfakcję. Sprawdź, czy poradzisz sobie z wyzwaniem lepiej niż twoi znajomi lub zrób to po prostu dla ciekawej, relaksującej zabawy.

Rozwiązanie testu na spostrzegawczość:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku
  4. 11-latek popełnił samobójstwo. Mama, przeglądając jego telefon, zamarła, wszystko stało się jasne
  5. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News