Zagadka tylko dla najbystrzejszych. Między kurami jest ukryty królik, ale tylko 1 na 10 osób potrafi go znaleźć bez podpowiedzi

Zagadka tylko dla najbystrzejszych. Między kurami jest ukryty królik, ale tylko 1 na 10 osób potrafi go znaleźć bez podpowiedzi Źródło: Pinterest.com

Zagadka dla największych bystrzaków - czy jesteś w stanie odnaleźć królika ukrytego pomiędzy kurami? Wiele osób poddaje się już po kilku sekundach i nie jest w stanie rozwiązać zagadki bez podpowiedzi. Może tobie się to uda? Zapewnij swoim oczom chwilę gimnastyki i rozrywki, nie pożałujesz.

Zagadka to jedna z ulubionych form rozrywki internautów na równi z testami sprawdzającymi inteligencję czy osobowość. Zapewniamy, że ta zagadka sprawi, że spędzicie miło czas, poszukując królika ukrytego wśród kur. Chcesz sprawdzić czy należysz do grona największych bystrzaków? W takim razie, nie ma na co czekać, jeśli uda ci się znaleźć królika, możesz być z siebie dumny.

Zagadka tylko dla największych bystrzaków! Uda ci się odnaleźć królika wśród kur?

Ta zagadka z pewnością nie należy do najłatwiejszych, grono osób, którym udało się odnaleźć królika, jest naprawdę niewielkie. To zaledwie 1 na 10 osób, sprawdź czy możesz dumnie nazywać się członkiem tej małej grupy ogromnych bystrzaków. Znacznie liczniejsza grupa odbiorców niestety bardzo szybko wpada we frustrację, nie będąc w stanie odnaleźć zwierzęcia. Do której ty się zaliczasz?

Patrząc na obrazek powyżej, oczy dosłownie zaczynają szaleć, czarne zwierzęta na białym tle sprawiają, że wszystko zaczyna migać. Dokładnie przyjrzenie się ilustracji wymaga od nas więcej zaangażowania niż by się wydawało. Im dłużej się przyglądasz, tym trudniej jest zauważyć, gdzie schował się ten niesforny królik. Przyznajemy, ta zagadka jest nie lada wyzwaniem, ale satysfakcja po jej rozwiązaniu, jest niezastąpiona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Popatrz na obrazek, czy udało ci się odnaleźć królika? Jeśli tak, gratulacje, należysz do grupy największych bystrzaków! Jeśli nie masz dosyć, możesz z dumą przejść do kolejnej zagadki. Ostrzegamy - nie będzie łatwo! Jeżeli wciąż masz problem z rozwiązaniem zagadki, nie martw się, przygotowaliśmy podpowiedź. Zastanów się jednak, czy chcesz tak szybko z niej skorzystać.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Minister Edukacji ogłosił wielkie zmiany od 1 września. Wielu rodziców jest oburzonych

Królik wciąż się ukrywa, a ty masz już dość? W takim razie mamy dla ciebie małą podpowiedź - zwróć uwagę na lewą, dolną część ilustracji, w szczególności drugi rząd zaczynając od dołu. Zapewne teraz nie masz już najmniejszego problemu z zauważeniem królika. Na pierwszy rzut oka, ta zagadka wydaje się banalnie prosta, jednak, jak się okazuje, jest wręcz przeciwnie.

Źródło: Pinterest

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Wybory prezydenckie 2020. Gwiazdy polskiego sportu tłumnie poszły do urn (FOTO)
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. Katastrofa w Warszawie. Na ziemię runął samolot z kilkoma osobami na pokładzie, niestety są ranni

Źródło: Pinterest

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News