Pies ukrył się na zdjęciu. Tylko 1 na 10 osób potrafi go znaleźć w mniej niż 15 sekund

Pies ukrył się na zdjęciu. Tylko 1 na 10 osób potrafi go znaleźć w mniej niż 15 sekund Źródło: instagram.com andrewknapp

Zagadka w formie zdjęcia może pochłonąć naszą uwagę na długie minuty. Dziś przedstawiamy fotografię, na której schował się pies, który chciał zrobić psikusa swojemu właścicielowi. Opiekun nie potrafił go znaleźć, leczy kiedy dostrzegł jego słodki pyszczek, postanowił zrobić zdjęcie na pamiątkę i tym samym dać zagwozdkę internautom.

Zagadka potrafi niejednego rozłożyć na łopatki. Jeśli znajdziesz psa w mniej niż kilkanaście sekund, możesz nazywać się mistrzem. To świetny trening koncentracji i spostrzegawczości.

Pies znalazł sobie znakomite miejsce

Fotograf Andrew Knapp zabrał na wakacje swojego psa, z którym nigdy się nie rozstawał. 12-letni Momo chętnie towarzyszył mężczyźnie w podróży do Meksyku. Na urlopie razem zjeździli całe miasto, a Andrew wpadł na pomysł, żeby sfotografować psa na tle różnych obiektów. Momo świetnie wtapiał się w otoczenie lub pokazywał tylko kawałek pyszczka. Zdjęcia stanowiły nie tylko pamiątkę, ale stały się popularnymi zagadkami na instagramowym profilu fotografa.

Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć kawałek budynku hotelu, w którym zatrzymał się Andrew wraz z Momo. Pewnego dnia fotograf chciał wybrać się na przechadzkę, ale psa nigdzie nie było. Wołał go po imieniu, a ten nawet nie odszczeknął. Andrew stwierdził, że Momo musiał znów gdzieś się ukryć. Jakie było jego zaskoczenie, kiedy go odnalazł.

Zagadka jest do rozwiązania w kilkanaście sekund, uda ci się?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś wy wytężycie wzrok aby znaleźć Momo. Pies musiał mieć prawdziwy ubaw, kiedy pan wołał go i wodził wzrokiem za jego najmniejszym śladem. Aby ułatwić sprawę, poniżej znajduje się zdjęcie hotelu w całej okazałości, a nie tylko urywek. Wytęż wzrok, a bardzo szybko zdołasz znaleźć psa. Uważaj tylko, aby nie przesunąć tekstu zbyt daleko w dół - znajduje się tam też rozwiązanie, a nie chcemy, żeby cała zabawa spaliła na panewce.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje gwiazda disco polo
2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Zapewne każdy będzie szukać psa na patio, przed wejściem do budynku. Tam na pewno go nie znajdziecie. Potem zapewne skierujecie swój wzrok na okna, czy aby przypadkiem Momo nie zagląda zza szyb. To też słaby trop. Pies znajduje się dokładnie w centralnej części zdjęcia, widać mu tylko pysk. Już widzicie?

ROZWIĄZANIE:

Fot. instagram.com/andrewknapp/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. W ostatniej chwili przedłużono zakaz aż do końca lipca. Decyzja zaboli wielu Polaków
  4. Właśnie wprowadzono ostrzeżenia najwyższego stopnia. Porażające informacje dla wielu Polaków
  5. Pilny komunikat ministra edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, zaskakująca decyzja
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Setki zatruć i śmiertelne przypadki

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News