Między krowami ukrył się pies, ale tylko 1 na 12 osób potrafi go znaleźć w 15 sekund. Wyzwanie dla bystrzaków

Między krowami ukrył się pies, ale tylko 1 na 12 osób potrafi go znaleźć w 15 sekund. Wyzwanie dla bystrzaków Źródło: nairaland.com

Zagadka z krowami to prawdziwe wyzwanie nawet dla największych bystrzaków. Nielicznym udaje się znaleźć ukrytego wśród krów psa. Czworonóg doskonale wtopił się w tło, dlatego zlokalizowanie go jest niewyobrażalnie trudne. Jeżeli chcesz przekonać się, czy jesteś spostrzegawczy, koniecznie spróbuj swoich sił.

Ta zagadka potrafi namieszać w głowie. Z pozoru wydaje się banalnie prosta, ale w rzeczywistości tylko nieliczni są w stanie jej sprostać. Na obrazku znajdują się krowy, a wśród nich tylko jeden pies - czy potrafisz go odnaleźć? Niektórzy potrzebują wiele czasu, by odkryć prawdę. Spróbuj zachęcić do tego wyzwania swoich najbliższych, przekonajcie się, kto z was jest większym bystrzakiem. 

Czy wiesz, gdzie znajduje się pies? Ta zagadka to wyzwanie dla najbardziej inteligentnych 

Spójrz na powyższy obrazek i zastanów się, czy któraś krowa znacząco różni się od pozostałych. Oczywiście pierwsze różnice, które zauważysz już na pierwszy rzut oka, to kolory pyszczków. Ponadto, jedne z nich mają łatki, a drugie wręcz przeciwnie. Przyglądając się im, spróbuj znaleźć tego jednego zwierzaka, który wygląda zupełnie inaczej - chodzi o psa, który sprytnie ukrył się wśród krów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć w pierwszej chwili może wydawać cie się to banalnie proste, szybko przekonasz się, że jest to prawdziwe wyzwanie. Tylko 1 na 12 osób potrafi wskazać psa w zaledwie 15 sekund, jednak nie przejmuj się, jeżeli będziesz potrzebował nieco więcej czasu. Pamiętaj, że pośpiech bywa zgubny, dlatego spokojnie przyglądaj się każdej krowie, doszukując się u niej dość niecodziennych cech. 

Dzisiaj grzeje: 1. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy

2. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie

3. W ogródku lub na spacerze możesz natknąć się na "dzwony umarłych". Uważaj, są szalenie niebezpieczne

By nieco ułatwić ci to zadanie zdradzamy, że większą uwagę powinieneś zwracać na prawą część obrazka. To właśnie tam ukrył się psiak. Spójrz najpierw na jedną krowę, później na kolejną i kolejną. Jeśli wciąż nie udało ci się go odnaleźć, podpowiadamy, że psiak ma na sobie czarne łatki. Teraz znalezienie go powinno być bułką z masłem. Gdybyś jednak wciąż miał z tym trudności, poniżej zamieszczamy rozwiązanie zagadki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. Poważny spór na granicy Polski i Czech. Sprawa może trafić do Brukseli
  8. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  9. Jest potwierdzenie. Większa część Polski zagrożona, lepiej się przygotować

Źródło: Nairaland

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News