Wśród ust schowana jest szminka. Niepozorna zagadka doprowadza internautów do szału, tylko garstka umie ją znaleźć

Wśród ust schowana jest szminka. Niepozorna zagadka doprowadza internautów do szału, tylko garstka umie ją znaleźć Źródło: thescottishsun.com

Oto zagadka, której podołać potrafią tylko nieliczni. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się banalna, w rzeczywistości tylko wyjątkowo bystrym udaje się znaleźć rozwiązanie. Wiesz, gdzie została ukryta szminka?

Powyższa zagadka obiega media, docierając do tysięcy, a nawet milionów, odbiorców. Za każdym razem wywołuje skrajne emocje - z czego to wynika? Niewątpliwie zadowoleni są ci, którzy w ciągu kilku sekund lub kilku minut odnaleźli szminkę, jednak grono tych szczęśliwców nie wydaje się zbyt szerokie. Z kolei grono osób, które mają spore trudności z poznaniem odpowiedzi dość szybko wpada we frustrację. Spróbuj i przekonaj się, do której grupy należysz. 

Wśród ust schowana jest szminka. Zagadka dla wyjątkowo bystrych 

Nie da się zaprzeczyć, że patrząc na powyższą ilustrację, nasze oczy po prostu szaleją. Dobór kolorów i spora ilość tylko jednego kształtu, w tak niewielkiej odstępach, sprawiają, że im dłużej przyglądasz się obrazkowi, tym trudniej jest ci cokolwiek zauważyć. Dlatego właśnie odnalezienie szminki jest nie lada wyzwaniem. Mimo to nie poddawaj się tylko spróbuj wskazać, gdzie się znajduje. Być może należysz do grona wyjątkowo spostrzegawczych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dokładnie przyglądaj się ilustracji i zastanów się, czy już na pierwszy rzut oka zauważyłeś szminkę. Jeżeli odpowiedź brzmi "nie" to znaczy, że należysz do większości i potrzebujesz dłuższej chwili na rozwiązanie zagadki. Postaraj się więc bez pośpiechu przyjrzeć wszystkim ustom oraz przestrzeni wokół nich, choć tej jest raczej niewiele. Spróbuj dostrzec kształt, który nie pasuje do reszty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd podjął radykalne kroki. Od 1 lipca wielu Polaków czeka ogromna podwyżka cen, nawet 800%

2. Widok grobu małej Madzi do dziś wzrusza do łez. Wiele osób pamięta straszną zbrodnię

Chcielibyśmy nieco ułatwić ci to zadanie, dlatego jako podpowiedź zdradzamy, że największą uwagę powinieneś zwracać na górną część obrazka. To właśnie tam znajduje się nasz ukryty przedmiot. Ponadto, jest dokładnie w tym samym odcieniu, co najciemniejsze usta znajdujące się na ilustracji. Teraz już bez żadnego problemu powinieneś odnaleźć szminkę, ale jeżeli wciąż ci się to nie udało, niżej zamieszczamy odpowiedź. Gwarantujemy, że szczęka opada z wrażenia. Zapewne niejednokrotnie spojrzałeś dokładnie w to miejsce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  3. Niestety, w piątek znów będzie niebezpiecznie. Żółte alerty dla 9 województw
  4. Jej filmy były niezwykle popularne. Niestety, 16-latka została znaleziona martwa w domu
  5. W lesie trafili na porzuconą budowlę. W środku znaleźli tajemnicze pudełko, jego zawartość zwaliła ich z nóg
  6. IMGW wydało alert. Prognozowane są groźne zjawiska, możliwe trąby powietrzne, 4 województwa szczególnie ucierpią

Źródło: The Scottish Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News