Na zdjęciu znajduje się naga kobieta. Tylko 5% osób potrafi ją zobaczyć

Na zdjęciu znajduje się naga kobieta. Tylko 5% osób potrafi ją zobaczyć Źródło: Jörg Düsterwald i Tschiponnique Skupin

Zagadka wielu osobom spędza sen z powiek. Na obrazku została ukryta naga kobieta, która jak kameleon wtopiła się w otoczenie. Jedynie 5% osób, które zobaczyły zdjęcie, są w stanie ją zauważyć.

Ta zagadka to prawdziwe wyzwanie dla zmysłu wzroku. Jedynie 5% populacji jest na tyle spostrzegawcze, aby dojrzeć gdzie na tym zdjęciu ukrywa się naga kobieta. Wymaga to naprawdę sporego skupienia.

Ta zagadka potrafi spędzić sen z powiek

Na tej niewątpliwie estetycznej fotografii można zobaczyć piękną, jesienną scenerię. Stary płot i wielka brama zapewne są niewiele młodsze od potężnego, starego drzewa, które swoimi kolorowymi liśćmi przyozdobiło ziemię. W tle kolorami mieni się jesienny las. Do tego w tej urzekającej scenerii ukrywa się naga kobieta, jednak jej dostrzeżenie wcale nie jest takie proste.

Autorami tej zagadki są Jörg Düsterwald i Tschiponnique Skupin, artyści, którzy tworzą prace wytężające nasz wzrok i spostrzegawczość. Najpierw jeden z nich maluje nagie modelki, aby zlewały się z tłem, po czym drugi wykonuje niesamowite zdjęcia. Fotografie obiegły już internet i zdążyły wysilić mózgi internautów. Jeśli tobie nie udało się znaleźć kobiety na zdjęciu, poniżej znajduje się kilka podpowiedzi, oraz sama odpowiedź.

Podpowiedzi i rozwiązanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pewno nie ma sensu szukanie kobiety na górze obrazka, nie wspięła się na drzewo i nie macha do fotografa z daleko. Fałszywym tropem jest również brama ja i sam mur. Kamień z lewej również możemy pominąć, jedynie odwraca naszą uwagę. Kobiety nie ma również w "oskubanym" krzewie na lewo. Gdzie więc jej szukać?

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Kochały go tysiące Polaków, pogrążona w żałobie rodzina przekazała dramatyczne informacje

2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Jeśli dalej nie widzicie, spójrzcie na pień drzewa z prawej strony. Jest tak dobrze zakamuflowana, że nawet wiedząc, gdzie jest, trudno dostrzec kontury jej ciała. Poniżej znajduje się zdjęcie, w którym zaznaczono, gdzie dokładnie znajduje się modelka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Oficjalna informacja wydana przez GIF. Lek wycofany z rynku z powodu wady jakościowej
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Ile widzisz koni na obrazku? Odpowiedź wyjawia ukrytą prawdę na twój temat
  5. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News