Zagadka podzieliła internautów.
Screenshot brainfans
Jakub Kossakowski - 24 Maja 2020

Przez zagadkę nie śpią po nocach. Pół internetu kłóci się o poprawną odpowiedź, znasz rozwiązanie?

Ta zagadka spędza sen z powiek wielu internautom. Dla niektórych odpowiedź może wydawać się oczywista, jednak często okazuje się, że są w błędzie. Mało kto jest w stanie rozwiązać ją prawidłowo. Czy należysz do osób, które są w stanie ją rozwiązać?

Taka zagadka jest jednym z najlepszych sposobów na pobudzenie swojego mózgu do działania. Okazuje się jednak, że łamigłówka potrafi przysporzyć sporych problemów. W internecie pojawiło się sporo odpowiedzi, które różnią się od siebie. Każdy uważa, że jego wynik jest poprawny. Kto wie, może to właśnie ty możesz wskazać prawidłowe rozwiązanie.

Gwałt sąsiadSąsiad porwał 16-latkę i kilkukrotnie zgwałcił. Jej dramat trwa od lat, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Zwykła zagadka jest trudniejsza, niż mogłoby się wydawać

Najprawdopodobniej każdy z nas spotkał się w swoim życiu z łamigłówką, która nie dawała nam spokoju. Już wcześniej pokazywaliśmy zagadkę, która polegała na odnalezieniu niepasującego elementu z obrazka. Tym razem musimy rozszyfrować wartości podstawione pod produkty kulinarne i dokonać obliczeń.

Na pierwszy rzut oka zagadka może wydawać się trywialna, jednak pozory są bardzo mylące. Sama reakcja internautów jest tego doskonałym potwierdzeniem. Prześcigali się oni w coraz to nowych odpowiedziach. Zdarzało się nawet tak, że niektórzy po pewnym czasie zmieniali swoje rozwiązanie. Wszystko przez to, że w przypadku tej łamigłówki istotne jest patrzenie na detale.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub Isabell Dibble62-latka przez przypadek napisała do 26-latka. Po kilku miesiącach wzięli ślub, rodzina drży ze strachuCzytaj dalej

Kto ma rację?

Zagadka doczekała się wielu najróżniejszych odpowiedzi. Internauci wskazywali liczby takie jak 17, 29, 18, 30, a nawet 60. Każdy upiera się przy swoim rozwiązaniu i nie zamierza odpuścić. Wiele osób poddało się w trakcie próby odnalezienia odpowiedzi. Ta zagadka jest wyjątkowo trudna, jednak da się ją rozwiązać.

Niepozorna zagadka, która sprawia problemy, przestanie być tak trudna, jeżeli podejdzie się do niej skrupulatnie. Niezwykle istotne podczas jej rozwiązywania jest patrzenie na detale, które początkowo mogłyby wydawać się nieistotne. Tylko ich zauważenie pozwoli nam sprostać temu zadaniu.

Dzisiaj grzeje:

1. Ognisko koronawirusa w kościele. 40 osób zakażonych po nabożeństwie
2. W środę rząd podjął decyzje. Możesz stracić ogromne pieniądze, rewolucja dla polskich obywateli

Hamburger, frytki, ser i kawałki kurczaka podzieliły internautów. Możliwe, że to właśnie ty będziesz osobą, której uda się udzielić prawidłowej odpowiedzi. Przyjrzyj się uważnie obrazkom i postaraj się ustalić, jakie wartości należy im przypisać. Jaki jest wynik tego równania?

Obrazy Pikio

( Screenshot brainfans )

Najlepsze newsy dnia:

  1. Depresja występuje coraz częściej. Jak ją rozpoznać i gdzie szukać pomocy?
  2. Smutna wiadomość z samego rana. Znany piłkarz nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku, miał tylko 45 lat
  3. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości
  4. Genialny i bardzo prosty trik z cytryną, którego prawie nikt nie zna. Już nigdy nie zrobisz inaczej
  5. Dopiero poluzowali obostrzenia. 50 klientów restauracji w kwarantannie, co najmniej 7 zakażonych
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Mąż list żonaMąż napisał do żony list z żądaniem rozwodu. Mistrzowska riposta kobiety wbiła go w fotelCzytaj dalej

Źródło: brainfans

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News