Zagadka z maseczkami
Reddit/Find the Sniper
Irmina Jach - 21 Maja 2020

Kto na obrazku nie ma maseczki? Zagadka dla prawdziwych bystrzaków, tylko 5% daje radę w mniej niż 5 sekund

Pamiętacie słynne książeczki z cyklu "Gdzie jest Wally?", które kilkanaście lat temu świeciły tryumfy w każdej dziecięcej biblioteczce? Seria łamigłówek angielskiego ilustratora Martina Handforda była kochana zarówno przez dzieci, jak i przez ich rodziców. Cała zabawa polegała na wyszukiwaniu na szczegółowym obrazku tytułowego bohatera. Mamy dla was łamigłówkę na miarę dzisiejszych czasów. Tylko 5% osób rozwiązuje ją w mniej niż 5 sekund.

Zagadka opublikowana przez użytkownika portalu Reddit to zadanie dla prawdziwych bystrzaków. Zagadka jest pozornie prosta. Wystarczy, że dokładnie przyjrzysz się obrazkowi i znajdziesz na nim osobę, która zapomniała o założeniu maseczki ochronnej. Tylko osoby o iście sokolim wzroku dadzą radę rozwiązać ją w mniej niż 5 sekund. Dłuższy czas poszukiwań wcale nie ułatwia sprawy. Wręcz przeciwnie - sprawia, że internauci szybciej się poddają.

BelgiaW Belgii znalazł się mężczyzna, ale mówi tylko po polsku. Nie wie, kim jest, służby proszą o pomocCzytaj dalej

Zagadka z maseczkami przerasta niemal każdego, kto spróbuje ją rozwiązać. Jednolita kolorystyka obrazka nie ułatwia sprawy. Postaci są łudząco podobne do siebie. Gęsty tłum przeszkadza w wyłowieniu postaci, której szukamy. Podejmiesz to wyzwanie?

Zagadka z maseczkami to świetne ćwiczenie umysłowe

W sieci mnóstwo jest łamigłówek, które sprawdzają spostrzegawczość rozwiązujących. Ta jest jednak wyjątkowa, bo idealnie wpisuje się w obecnie panujące realia. Dzisiaj mieliście okazję poszukać również kota. Czy pobijecie swój rekord czasowy? Żeby zasłużyć na miano prawdziwego bystrzaka, musicie zrobić to w mniej niż pięć sekund. Do dzieła!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Justyna Żyła o PiotrzeJustyna Żyła znów wyciąga przykre sprawy z przeszłości? Wyznała prawdę o PiotrzeCzytaj dalej

Trzeba przyznać, że bohater dzisiejszej łamigłówki ukrył się wyjątkowo sprytnie. Mimo dokładnej analizy obrazka, postać po postaci, trudno znaleźć tę niezamaskowaną. Mimo to nie poddawaj się. Odrobina determinacji i wytrwałości pomoże osiągnąć cel. Nie zaszkodzi także skupienie i wyjątkowa spostrzegawczość.

Udało się? Gratulujemy. Twój umysł to prawdziwa żyleta. Sprawdź, czy twoi znajomi pobiją ten rekord. To wspaniały pomysł na emocjonującą rywalizację. W sam raz na wieczór. Czy po rozwiązaniu zagadki zgadzasz się, że była skomplikowana? A może takie wyzwania to dla ciebie pestka?

Dzisiaj grzeje:

1. Dopiero teraz Doda wyjawiła porażającą prawdę o Radku Majdanie. Rozenek może się wściec

2. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik

Mamy małą podpowiedź - naszego uciekiniera szukaj obok osób, które noszą plecak w ziemistych kolorach. Nasz bohater potrzebuje również małej pomocy w poruszaniu się.

Jeżeli ci się nie udało, nie zrażaj się. Następnym razem na pewno będzie lepiej. Tymczasem spójrz na rozwiązanie. Czy teraz wydaje ci się ono oczywiste?

Zagadka maseczki rozwiazanie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja nie nadąża z wypisywaniem mandatów. Na plaże wyszły tłumy ludzi
  2. Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedział
  3. Kobiety oszalały na punkcie nowej mody. Jest bardzo niebezpieczna zwłaszcza teraz, lepiej nie ryzykować
  4. Niebywałe, jakie zdjęcie Anna Lewandowska pokazała tuż po porodzie. Wszystko widać
  5. Krzysztof Cugowski wyznał porażającą prawdę. Chodzi o jego zdrowie, mało kto wiedział
  6. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

Gotowanie składnik dodawany do zupyPolacy masowo dodają ją do zup. Popełniają błąd, skład przyprawia o palpitacjeCzytaj dalej

Źródło: Reddit

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News