Zagadka, komu pomożesz
facebook.com
Weronika Wasiak - 20 Września 2020

Komu pomożesz w pierwszej kolejności? Odpowiedź zdradzi prawdę na twój temat

Ta zagadka ujawni całą prawdę na twój temat. By ją poznać musisz zrobić tylko jedną rzecz - odpowiedzieć na banalnie pytanie. Komu pomógłbyś w pierwszej kolejności?

Powyższa zagadka obiega media, docierając do tysięcy użytkowników. Obrazek cieszy się ogromnym uznaniem w ich oczach, bo jak twierdzą, opis charakteru zależny od udzielonej odpowiedzi, sprawdza się za każdym razem. Koniecznie spróbuj.

WiadomościPod pałacem prezydenckim gromadzą się tłumy, zaraz się zacznie. Wiemy, co się dziejeCzytaj dalej

Komu pomożesz najpierw? Nieprawdopodobna zagadka ujawni całą prawdę na twój temat

Tym razem nie musisz rozwiązywać skomplikowanej łamigłówki, doszukiwać się ukrytego szczegółu, czy próbować odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytanie. Wystarczy, że wskażesz tego, komu pomógłbyś jako pierwszemu. Odpowiedź zdradza wszystkie tajemnice twojego charakteru.

Staruszka z laską:

Jesteś osobą racjonalnie podchodzącą do życia i opanowaną. Nie masz w zwyczaju działać pod wpływem emocji. Wiesz, czego chcesz od życia i konsekwentnie do tego dążysz, a nim podejmiesz się ryzyka rozważasz wszystkie "za" i "przeciw". W relacjach damsko-męskich nie zdarza ci się skakać z kwiatka na kwiatek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Kot:

Wybór kota oznacza, że jesteś osobą pełną empatii, pomocną i oddaną. Kochasz zwierzęta i niejednokrotnie zdarza ci się stawiać je ponad ludźmi. Od drugiego człowieka odpycha się ilość negatywnych cech, których czworonogi nie posiadają. Łatwo cię zranić i o wiele trudniej jest ci komuś przebaczyć. Nie masz w zwyczaju dawania drugiej szansy.

Kobieta z zakupami:

Jesteś osobą pomocną i niezwykle sympatyczną. Niesie innym wsparcia cię uskrzydla, dlatego nigdy nie oczekujesz czegoś w zamian. Łatwo nawiązujesz nowe znajomości, a jako przyjaciel czy partner zawsze pozostajesz wierny. Niestety, twój pełen empatii charakter ma także ciemne strony - zdarza ci się narzucać innym, gdy za wszelką cenę chcesz im pomóc.

Dzisiaj grzeje:

1. Joanna Koroniewska zdruzgotana, śmierć uderzyła za wcześnie. Ukochana osoba w jej życiu odeszła, boli do dziś

2. Pamiętacie Piotrusia z „Kogla-mogla”? Niesamowite, jak potoczyły się jego losy

3. Na miejscu mnóstwo karetek, policja i śmigłowiec ratunkowy. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości

Mężczyzna przy samochodzie:

Twardo stąpasz po ziemi, nie boisz się wyzwań i z łatwością odnajdujesz się w nowych sytuacjach. Jesteś też urodzonym przywódcą, dlatego pracując w grupie zawsze odgrywasz rolę lidera. Masz niebywałe szczęście, w szczególności w życiu zawodowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą być wściekli. Wszyscy Polacy będą dostawali tyle samo?
  2. Upojna randka Justyny Żyły. Nie ukrywa niczego, pokazała wszystko na Instagramie (FOTO)
  3. Na parkiet nagle wkroczyła para kilkulatków. Nagranie jest powalające, wszyscy dookoła nie mogli oderwać od nich oczu
  4. Wierni w żałobie, tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje uwielbiany duchowny, miał tylko 46 lat
  5. Wszyscy do końca mieli nadzieję. Tragiczny finał poszukiwań zmroził policję i strażaków
  6. Obłędnie soczyste pierogi z mięsem z rosołu, doskonały pomysł na obiad dla całej rodziny za grosze

Kobieta obserwowała swój rosnący brzuchBrzuch kobiety rósł zbyt szybko jak na ciążę. Podczas badania USG lekarze nie wiedzieli co powiedziećCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News