Na zdjęciu jest wąż, ale tylko 3% społeczeństwa umie go znaleźć w 10 sekund. Reszta się poddaje

Na zdjęciu jest wąż, ale tylko 3% społeczeństwa umie go znaleźć w 10 sekund. Reszta się poddaje Źródło: SssnakeySci Twitter.com

Zagadka nie należy do najłatwiejszych, ale warto poświęcić chwilę na jej rozwiązanie. Pozornie proste pytanie okazało się niemożliwym do wykonania zadaniem, dlatego i my jesteśmy ciekawi, czy jesteście w stanie powiedzieć, gdzie na zdjęciu ukrywa się wąż. Praktycznie nikt go nie widzi.

Zagadka jest tak trudna, że tylko 3% społeczeństwa umie ją rozwiązać. Znalezienie na zdjęciu węża skrytego wśród liści na pewno sprawi wam nie lada kłopot, ale dzięki podjęciu tej próby dowiedziecie się, czy należycie do naprawdę elitarnego grona najbardziej spostrzegawczych osób.

Sprawdź czy ta zagadka cię pokona

Zagadka to coś, nad czym chętnie spędzasz wolny czas? To bardzo dobrze o tobie świadczy i jednocześnie jest szalenie korzystne dla twojego mózgu. Taka gimnastyka dla szarych komórek może opłacić się w przyszłości, poza tym każdy lubi być w czymś najlepszym i możliwe, że rozwiązywanie przeróżnych testów na spostrzegawczość jest dyscypliną, w której odnosić będziesz największe sukcesy. Na Twitterze studentki Helen z Florydy, posługującej się nickiem SssnakeySci, pojawiło się zdjęcie przesłane jej przez koleżankę, która zapytała ją czy jest w stanie powiedzieć gdzie na fotografii znajduje się wąż. Ta zagadka okazała się sporym wyzwaniem, czy ciebie również pokona?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zwierzęta niesamowicie zręcznie wykorzystują otoczenie

To nie pierwsza zagadka, gdzie głównym bohaterem jest zwierzę. Prym w tej kwestii zdecydowanie wiodą koty, które wiele razy wystawiały wzrok właścicieli na próbę ukrywając się w tak sprytny sposób, że wręcz niemożliwością było dostrzeżenie tego gdzie się znajdują. W tym przypadku rezultat nieświadomego spotkania takiego odpoczywającego zwierzaka mógłby być zdecydowanie bardziej nieprzyjemny. Pozornie niewinna zagadka zwraca nam również uwagę na to, że nawet podczas wędrówek po pobliskich lasach i parkach trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Dla wszystkich, którzy nie mogą pochwalić się sokolim wzrokiem mamy dobrą wiadomość. Pod zdjęciem zamieszczamy odpowiedź z dokładnym wskazaniem miejsca, gdzie ukrył się wąż.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę
2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać
3. Tragedia samotnej matki z programu "Nasz nowy dom". Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny

Tylko najbystrzejszy z bystrych są w stanie go zobaczyć

Wąż jest praktycznie niemożliwy do zauważenia, lecz wierzymy, że są wśród was osoby, które wytężając wzrok są w stanie wskazać położenie zwierzęcia. Jeśli zaliczasz się do tej grupy, to nie czekaj i zajrzyj do reszty łamigłówek oraz testów na spostrzegawczość na naszej stronie. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził.

Źródło: Twitter.com / SssnakeySci 

Źródło: Twitter.com / SssnakeySci 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  4. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne
  5. Szykuje się ogromna pomoc dla nawet 650 tys. rodzin. Wiele z nich czekało całe życie na podobne wsparcie
  6. Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość
  7. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać

Źródło: Daily Mail / Twitter @SssnakeySci 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News