Ile koni jest na zdjęciu? Setki osób próbuje znaleźć rozwiązanie, ale prawie nikomu się nie udaje

Ile koni jest na zdjęciu? Setki osób próbuje znaleźć rozwiązanie, ale prawie nikomu się nie udaje Źródło: zszywka/tamaram

Zagadka z końmi nie jest najprostsza. Okazuje się, że niewiele osób jest w stanie prawidłowo ją rozwiązać. Chociaż wiele internautów próbuje znaleźć jej rozwiązanie, niewielu potrafi wskazać właściwą liczbę koni. Komu się uda?

Zagadka, którą masz przed swoimi oczami, nie należy do najłatwiejszych. Niemalże każda osoba, która ją rozwiązywała, poddawała się po kilku minutach. Czy Tobie się uda?

Zagadka rozwiązywana każdego dnia zagwarantuje sukces

Internauci nie mogą przestać rozwiązywać zagadek. Każdego dnia pojawiają się w sieci nowe zdjęcia i grafiki, które dostarczają niebywałej rozrywki. Niedawno wyszło na jaw, że poszukiwanie ukrywających się przedmiotów czy postaci na zdjęciach pozytywnie wpływa na pracę mózgu. Wystarczy sięgać po jedną zagadkę dziennie, by ćwiczyć swój mózg tak, jak robimy to z mięśniami na siłowni.

Zwierzęta są jednym z najpopularniejszych motywów, które pojawiają się w internetowych zagadkach. Nie wiadomo dlaczego, ale okazuje się, że psy, koty czy nawet konie najczęściej chowają się przed internautami na obrazkach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagadka z końmi. Ile ich znajdziesz?

Jaka jest najprostsza metoda, by policzyć wszystkie konie znajdujące się na obrazku? Internauci mają na to swoją metodę i liczą oni wszystkie kopyta, a następnie dzielą je przez cztery. Jeżeli wykorzystując tę metodę nadal nie jesteś w stanie podać prawidłowej odpowiedzi do tej zagadki, to poniżej podane jest rozwiązanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
2. Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

Zagadka nie należała do najłatwiejszych, ale też nie była jedną z najcięższych, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w sieci. Jakie jest jej rozwiązanie? Otóż koni na zdjęciu jest pięć. Najłatwiej przegapić małego konika, który znajduje się po prawej stronie. Każdemu komu udało się prawidłowo rozwiązać zagadkę, serdecznie gratulujemy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów
  3. Nie żyje wokalistka kultowego polskiego zespołu. Niedawno usłyszała straszną diagnozę, nie zdążyła zacząć leczenia
  4. Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas
  5. Ile koni jest na zdjęciu? Setki osób próbuje znaleźć rozwiązanie, ale prawie nikomu się nie udaje
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News