Większość osób wymięka po 15 sekundach. Tylko najbardziej spostrzegawczy znajdą mysz ukrytą wśród grzybów

Większość osób wymięka po 15 sekundach. Tylko najbardziej spostrzegawczy znajdą mysz ukrytą wśród grzybów Źródło: Insider

Zagadka, którą stworzył pewien artysta, jest nadzwyczajnie trudna do rozwiązania. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie znaleźć na obrazku mysz.

Zagadka obiegła sieć, a internauci na całym świecie wytężają wzrok przed ekranami komputerów, by dostrzec mysz ukrytą wśród grzybów. Nie jest to jednak łatwe zadanie, a zwierzę odnajdują tylko najbardziej spostrzegawcze i wytrwałe osoby. Warto dobrze się przyjrzeć obrazkowi, bo satysfakcja po samodzielnym znalezieniu rozwiązania jest ogromna.

Zagadka podbija sieć

Obrazek z zagadką stworzył węgierski artysta - Gergely Dudás, znany również jako Dudolf. Mężczyzna od lat tworzy zabawne rysunkowe łamigłówki, ukrywając na swoich malunkach różne zwierzątka oraz przedmioty i dzieli się nimi w sieci. Ilustrator ma na swoim koncie również trzy wydane książki z zagadkami. Internauci uwielbiają jego rysunki i z niecierpliwością oczekują nowych zadań do rozwiązania.

Znalezienie myszy wśród grzybów może wydawać się proste, jednak stanowi nie lada wyzwanie dla wszystkich internautów. Malutkie zwierzę nie od razu rzuca się w oczy, a odnajdują je tylko najbardziej wytrwałe i spostrzegawcze osoby. Warto spróbować odnaleźć rozwiązanie tej łamigłówki i sprawdzić, naszą spostrzegawczość. 

Zagadka została stworzona przez węgierskiego artystę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rysunek przedstawia pole w kolorze pomarańczowym, na którym znajduje się mnóstwo różnorodnych grzybów. Są wśród nich takie na grubych oraz chudych nóżkach, z dużymi kapeluszami i z wąskimi. Gdzieś pomiędzy nimi znajduje się mała mysz, zadanie polega na tym, aby jak najszybciej odnaleźć zwierzątko.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
2. Chciała znaleźć miłość, skończyło się fatalnie. Przez SMS-y, które dostaje boi się wychodzić z domu

Warto do wspólnego poszukiwania zaprosić bliskich lub przyjaciół. Rywalizacja sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Wyniki poszukiwań mogą być zupełnie zaskakujące. Być może okaże się, że najbardziej spostrzegawczą osobą jest ta, której nigdy byście o to nie podejrzewali. Jeśli jednak nikomu nie uda się odnaleźć zwierzątka na rysunku, tuż pod zagadką znajduje się rozwiązanie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małgorzata Kożuchowska prosi o pomoc. Dla małego Frania liczy się każda sekunda
  2. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów
  3. Pan młody już był przy ołtarzu, gdy nagle otworzyły się drzwi kościoła. Zorientował się o co chodzi i pobladł
  4. Uczestnik wygadał największy sekret "Goggleboxa" na TTV. Widzowie już nie będą patrzeć na program tak samo
  5. Bez żadnych zahamowań zgwałcił 15-latka w restauracji, jego krzyki ściągnęły personel. Szczegóły odbierają mowę
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Insider

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News